LG monitor 32" QHD USB-C, 32U631A-B
32U631A-B
209,90
Lisa võrdlusesse0
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
0-7 tööpäeva
  • 0-1 tööpäeva (kui kaup on valitud poes ja tulete ise järele)
  • 1-4 tööpäeva (kui tellite transpordi)
  • 4-7 tööpäeva (toome kauba valitud poodi)
2 tk
Periood
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Kirjeldus
* Ekraan: 31,5" QHD (2560x1440) IPS
* Värskendussagedus: 100 Hz