×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Tagasiost

  • Osta ajavahemikus 1.-31.07.2021 kampaaniatoode
  • Täida avalduse vorm 7 päeva jooksul alates ostu kuupäevast. Vajalik on sisestada ostu tõendavad detailid.
  • Tagasta oma vana seade ja allkirjastatud leping kasutades Samsungi poolt saadetavat TASUTA pakendit. Tagastus peab toimuma 14 päeva jooksul pärast nõude vormi esitamist.
  • Pärast seadmete kontrollimist tehakse Sulle ülekanne: lisaks vana seadme tagasimüügiväärtusele saad täiendavat ostupreemiat maksimaalselt 100€.

Kampaaniatingimused.

Kampaania algab 1.07.2021 ja kestab kuni 31.07.2021.

Kampaaniatoodeteks on Samsungi nutiseadmed : Galaxy S21 seeria telefoni, Tab S7 seeria tahvelarvuti, Buds Live ja Buds Pro kõrvaklapid.

Kampaanias osalevatel klientidel on õigus soetada Kampaaniatoode allpool kirjeldatud Preemiaga.

Kui klient soetab Kampaaniaperioodil Kampaaniatoote ja valib variandina oma vana nutitelefoni, tahvelarvuti, Samsungi nutikella või Apple’i iWatch nutikella (edaspidi – Vana seade) tagasimüügi allpool kirjeldatud viisil, on kliendil lisaks Vana seadme tagasimüügiväärtusele õigus saada täiendavat ostupreemiat:

  • 100 €, kui on soetatud telefon või tahvelarvuti
  • 30 €, kui on soetatud kõrvaklapid.

Tagasiostuväärtusele vastav summa ja Preemia tasutakse kliendile tagasimaksena pärast seda kui klient on oma Vana seadme Partnerile saatnud.Tagasimüügi korral määrab kliendi Vana seadme tagasiostuväärtuse Foxway OÜ registrikood: 12703942 aadress: Killustiku Põik 1 Vahi 60534 Eesti (edaspidi – Partner).

Tagasimüügi korral määrab kliendi Vana seadme tagasiostuväärtuse Foxway OÜ registrikood: 12703942 aadress: Killustiku Põik 1 Vahi 60534 Eesti (edaspidi – Partner).

Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama tagasimüügi veebilehte mis asub aadressil www.tagasiost.ee ja märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või Seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed, hindama ise oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast Kampaaniatoote soetamise kuupäeva.

14 päeva jooksul pärast veebisaidil registreerumist peab andma Vana seadme ja allkirjastatud tagasimüügilepingu üle määratud kullerile või pakiveoteenuse pakkujale kes toimetab Vana seadme ja lepingu Partnerile. Pakiveoteenus on tasuta. Kui klient ei saada oma Vana seadet või allkirjastatud tagasimüügilepingut ettenähtud tähtpäevaks Partnerile pole tal õigust vastavat tagasimakset ja Preemiat saada.

Kliendile tehakse tagasimakse summas mis vastab kas kliendi poolt antud või Partneri poolt korrigeeritud hinnangule kahe päeva jooksul pärast seda kui Partner on määranud toote väärtuse.

Tagasiostuprogrammi haldab ja teostab partner mitte Samsung ega ONOFF.

Klient on kohustatud lugema tagasimüügile kohaldatavaid tingimusi mis on avaldatud veebisaitidel www.tagasiost.ee

Kampaania on mõeldud üksnes jaemüügiklientidele ning seda ei kohaldata edasimüügiks ostetavatele toodetele.

Kliendil ei ole õigust tagasimaksele ega allahindlusele kui selgub et klient on käesolevaid tingimusi eiranud või on Kampaania protsessi lubamatult mõjutanud.

Pakkumist puudutavaid reklamatsioone saab esitada 30.09.2021 selleks tuleb helistada või kirjutada kõnekeskusele: 800-7267 info@samsung.ee.

Menüü

Sätted