×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Tagasiost

Samsung-tagasiost-1530x370.jpg

Kampaania kestab 5.04.18.04.2021.

Kampaaniatoodeteks on:

  • Samsung Galaxy S21| S21+ | S21 Ultra 5G
  • Samsung Galaxy Tab S7 | Tab S7+

Kui klient soetab Kampaaniaperioodil Kampaaniatoote ONOFF-ist ja valib variandina oma vana nutitelefoni, tahvelarvuti, Samsungi nutikella või Apple’i iWatch nutikella (edaspidi – Vana seade) tagasimüügi allpool kirjeldatud viisil, on kliendil õigus saada Vana seadme tagasimüügiväärtusele lisaks Preemia, mille suurus on võrdne Vana seadme tagasimüügiväärtusega. Maksimaalne Vana seadme tagasimüügiväärtus on 300,00 €.

Vana seadme tagasiostuväärtuse määrab Replace OÜ, registrikood: 12703942, aadress: Killustiku Põik 1, Vahi 60534, Eesti (edaspidi – Partner).

Tagasiostuväärtusele vastav summa ja Preemia tasutakse kliendile tagasimaksena pärast seda, kui klient on oma Vana seadme Partnerile saatnud.

Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama tagasimüügi veebilehte www.tagasiost.ee, märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed, hindama ise oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast Kampaaniatoote soetamise kuupäeva. Klient mõistab, et tema poolt antud hinnang on illustratiivne, ligikaudne ja võib kõikuda. Täpse tagasiostuväärtuse määrab Partner.

Pärast seda, kui klient on määranud oma Vana seadme väärtuse, peab ta andma oma Vana seadme ja allkirjastatud tagasimüügilepingu 14 päeva jooksul pärast veebisaidil registreerumist üle määratud kullerile või pakiveoteenuse pakkujale, kes toimetab Vana seadme ja lepingu Partnerile. Pakiveoteenus on tasuta. Kui klient ei saada oma Vana seadet või allkirjastatud tagasimüügilepingut ettenähtud tähtpäevaks Partnerile, pole tal õigust vastavat tagasimakset ja Preemiat saada.

Enne, kui klient oma Vana seadme määratud pakiveoteenuse osutajale üle annab, peab ta eemaldama Vanast seadmest kõik sellega seotud kliendikontod, sealhulgas, ent mitte üksnes, Google’i konto (kõik Android-seadmed), Samsungi konto (Samsungi seadmed), iCloudi (iOS seadmed) ja taastama täielikult Vana seadme tehasesätted. On soovitatav, et klient teeks väärtusliku info kaotsimineku vältimiseks sellest varundkoopia.

Eeldatakse, et Vana seade, mille klient uue toote vastu tagastab, on kasutatud. Vana seadet ei või tagastada lahti võetud kujul. Vana seade peab olema ühes tükis, st selline, nagu seadme valmistaja selle kokku on pannud. Vana seade ja kõik selle osad peavad olema originaalosad, võltsitud või kolmandate isikute poolt valmistatud koopiaosadega Vanu seadmeid vastu ei võeta.
Preemia saamiseks saab tagasi müüa ainult ühe Vana seadme.

Et osaleda kampaanias ja saada boonust peab vana tagastatava seadme väärtus www.tagasiost.ee lehel kalkuleerituna olema vähemalt 10 €.

Vana seadme väärtus sõltub seadme seisukorrast, mudelist ja turuväärtuse kõikumisest. Partner hindab Vana seadme väärtust ja kliendi poolt määratud väärtust ning kas kinnitab kliendi hinnangu või muudab seda.

Kliendile tehakse tagasimakse summas, mis vastab kas kliendi poolt antud või Partneri poolt korrigeeritud hinnangule, kahe päeva jooksul pärast seda, kui Partner on määranud toote väärtuse.

Klient on kohustatud lugema tagasimüügile kohaldatavaid tingimusi, mis on avaldatud www.tagasiost.ee.

Kliendil ei ole õigust tagasimaksele ega allahindlusele, kui selgub, et klient on käesolevaid tingimusi eiranud või on Kampaania protsessi lubamatult mõjutanud.

Menüü

Sätted