×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Lisagarantii

OSTSID UUE TOOTE?

Küsi uue toote ostmisel lisagarantiid, mis annab Sulle kindlustunde aastateks, juhul kui tootega peaks midagi juhtuma. Sul on seaduse järgi õigus puudusega kauba või teenuse puhul esitada kaebus kahe aasta jooksul alates ostmise päevast. Sul on õigus nõuda toote parandamist või selle asendamist uuega. Kui parandamine või asendamine pole võimalik, on Sul võimalus raha tagasi küsida. Kauplusel on siiski õigus kahelda, kas toode läks katki kvaliteedivea tõttu või kliendi süül. Esimesel kuuel kuul pärast ostu on süü tõendamine ning sellega seonduv kulutuste katmine kaupluse kohustus. Hiljem toimub see vastavalt kliendi ja kaupleja kokkuleppele. Et probleeme oleks lihtsam lahendada, jäta alles kõik ostudokumendid nagu ostukviitung või arve.

Lisagarantiid saab osta koos uue tootega või kuni 30 päeva jooksul alates toote ostust.

Mis on ONOFF lisagarantii?

Kaheaastasele pretensiooni esitamise õigusele saame oma kaubale juurde pakkuda sõltuvalt tootest kuni 5 aastat kindlustunnet ja muretut kasutamist.

ONOFF lisagarantii pakub Sulle teatud ajaperioodil soodsamaid tingimusi kui seadusest tulenev kaheaastane kaebuse esitamise õigus.

ONOFF lisagarantii annab Sulle hea kaitse juhuks, kui toode peaks ootamatu ja ettenägematu rikke tõttu rivist välja langema.

Sellisel juhul parandame rikkega toote või juhul, kui see ei ole võimalik, vahetame välja teise, samade funktsioonidega toote vastu.

Omavastutust ei ole ning toote vanuse ega kulumisastme arvelt me mahaarvamisi ei tee! Asenduseks antud uuele tootele soovitame samuti osta uue lisagarantii!

Meie juures kehtib lihtne reegel – ärgem ajagem asja keeruliseks. Sellepärast muudame Su elu võimalikult lihtsaks, kui peaksid abi vajama.

5aastad_p-pilt(4).jpg

 

Periood

Lisagarantiiga saab kaheaastasele pretensiooni esitamise ajale lisaks pikendada garantiid kokku kuni kolme või viie aastani, sõltuvalt tootest.

Ekspertiisikulud

Puuduse tekkimise põhjuste tõendamiskulud kannab kaupleja vaid esimesel 6 kuul pärast ostu sooritamist, hilisemalt katab kulud süüdiolev pool. Lisagarantiiga aga võtab ONOFF selle kohustuse alates esimesest päevast kuni lisagarantii perioodi lõpuni.

Tasuta transport

Lisagarantii puhul saad kasutada suuremahulise* kauba veoks tasuta transporti hoolduskeskusesse ning tagasi, see kehtib Eesti Vabariigi piires.

* Suuremahuliseks kaubaks loetakse suuri kodumasinaid: pesumasin, kuivati, külmik, ahi, pliit, 55" ja suuremad televiisorid.

Tasuta remont

Lisagarantiiga saad kaitse tootmisdefektide esinemisel ka pärast 2 aastat. Sinu ostetud toode remonditakse või vahetatakse välja uue samaväärse seadme vastu.

Toote asendamine

Kui toote parandamine ei ole võimalik, asendatakse see täiesti uue tootega. Juhul kui täpselt samasugust toodet enam ei müüda, hoolitseme alati selle eest, et vahetustootel oleksid samad funktsioonid, mis vanal tootel. Uut toodet peab olema võimalik kasutada samamoodi nagu vana.

Kliendikaart

Lisagarantii ostuga saad ONOFF-i kliendikaardi tasuta ning Sinu garantiisummast 50% jääb kliendikaardile boonuseks. Boonuspunktide kehtivusaeg on 2 aastat ja neid saab kasutada kuni 10-protsendilise soodustusena oma järgmistelt ostudelt.

LISAGARANTII KATAB PALJU, KUID MITTE KÕIKE

Lisagarantii annab kindlustunde mitmeks aastaks, kui oled ostetud kaupa kasutanud tavapäraselt ja seda ka õigesti hooldanud.

Tutvu tootega, enne selle kasutama hakkamist! Loe alati korralikult läbi kasutusjuhend ja pane tähele hooldustingmärke, et saaksid toodet sihipäraselt kasutada ega rikuks seda oskamatusest!

Järgi juhiseid ning väldi toote riknemist ja purunemist! Kui oled avastanud tootel puuduse, ära kasuta seda edasi, sest see võib defekte süvendada!

 

Loe lisagarantii tingimuste kohta siit!

KUI OSTETUD TOODE LÄHEB KATKI

Kui tootel ilmneb puudus, otsi üles ostukviitung või arve ning 

täida vorm

 - võtame Sinuga ühendust kahe tööpäeva jooksul.


KLIENDITEENINDUS

tel 662 1155 või lisagarantii@onoff.ee

Menüü

Sätted