LG monitor 32" QHD USB-C, 32U631A-B
32U631A-B
209,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
0-7 workdays
  • 0-1 workdays (product in store and will collect from store)
  • 1-4 workdays (delivery with courier)
  • 4-7 workdays (shop-to-shop delivery)
2 items
Lease Period
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Description
* Ekraan: 31,5" QHD (2560x1440) IPS
* Värskendussagedus: 100 Hz