×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Kauplused

E-pood

Tartu mnt. 87
10112 Tallinn
Estonia

Kontakt

  • 5302 8888
  • abi@onoff.ee
Head Kliendid! Vastavalt Vabariigi Valitsuse määrusele on alates 6.03.2021 meie kauplused nädalavahetuseti suletud. Küll aga saate tellimusi teha läbi meie e-poe. Kui toode on kaupluses olemas, saate selle kontaktivabalt kätte. Küsimuste korral aitab Teid meie klienditeenindus numbril +372 5302 8888.

Tööaeg

E-R 9-17

L 10-16

P 10-15

T1 ONOFF

T1 Mall of Tallinn, I korrus
Peterburi tee 2
11415 Tallinn
Estonia

Kontakt

  • 655 5808
  • t1@onoff.ee

Tööaeg

E-R 11-20

L-P 10-20

Sikupilli ONOFF

Sikupilli keskus
Tartu mnt. 87
10112 Tallinn
Estonia

Kontakt

  • 605 9993
  • sikupilli@onoff.ee

Tööaeg

E-P 10-20

Mustika ONOFF

Mustika keskus
Karjavälja 4
12918 Tallinn
Estonia

Kontakt

  • 652 7217
  • mustika@onoff.ee

Tööaeg

E-L 10-20

P 10-18

Tähesaju ONOFF

Tähesaju city
Tähesaju 27/29
13917 Tallinn
Estonia

Kontakt

  • 602 5133
  • tahesaju@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-20

L 10-19

P 10-18

Tartu ONOFF 

Võru 79
50112 Tartu
Estonia

Kontakt

  • 731 5579
  • tartu@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-20

L 10-18

P 10-16

Annelinna ONOFF

Kalda tee 41
50707 Tartu
Estonia

Kontakt

  • 736 6104
  • annelinna@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-19

L-P 10-16

Narva ONOFF

Fama keskus
Fama 10
20303 Narva
Estonia

Kontakt

  • 357 9320
  • narva@onoff.ee

Tööaeg

E-P 10-20

Saaremaa ONOFF

Auriga keskus
Tallinna tn. 88, Kudjape küla, Saaremaa vald
93851 Saaremaa
Estonia

Kontakt

  • 455 6626
  • saaremaa@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-19

L-P 10-18

Pärnu ONOFF

Papiniidu 42
80025 Pärnu
Estonia

Kontakt

  • 442 5045
  • parnu@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-20

L-P 10-18

Viljandi ONOFF

Männimäe keskus
Riia mnt 35
71002 Viljandi
Estonia

Kontakt

  • 435 0145
  • viljandi@onoff.ee

Tööaeg

E-R 10-20

L-P 10-18

Rakvere ONOFF

Vitax-T OÜ
L. Koidula 2, Lääne-Virumaa
44308 Rakvere
Estonia

Kontakt

  • 322 3268
  • rakvere@onoff.ee
5666 3198, NB! VITAX-T OÜ kasutab ONOFF-i kaubamärki, kuid kaupluses ei kehti alljärgnevad ONOFF-i teenused: kinkekaart, kliendikaart, lisagarantii.

Tööaeg

E-R 9-18

L 9-15

P Suletud

Menüü

Sätted