×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Garmin fenix 7X - Solar Edition, 51 mm, must / silikoon rihm

G-010-02541-01
010-02541-01
899
-139€

759,90

Lisa võrdlusesse0
0-7 tööpäeva
 • 0-1 tööpäeva (kui kaup on valitud poes ja tulete ise järele)
 • 1-4 tööpäeva (kui tellite transpordi)
 • 4-7 tööpäeva (toome kauba valitud poodi)

1 tk

Periood
Kirjeldus
LIIGU KAUEM. SAA TUGEVAMAKS. SEITSE PÄEVA NÄDALAS.

Vastupidava fēnix 7X Solar multisporti GPS-kellaga saad vastata mis tahes sportlikule või välitingimuste väljakutsele. Selle Power Glass™ päikesepatareiga klaas kasutab päikeseenergiat, et pikendada aku tööiga – olles toiteallikaks täiustatud treeningfunktsioonidele, spordirakendustele, tervise ja heaolu jälgimise anduritele ja muule.


Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seadet pikemalt kasutada.


Kuidas sinu keha vastu peab? Randmelt pulss1 ja Pulse Ox2 annavad selle kohta vajaliku teabe.


Jooksed ja sõidad – see on see, mida sina teed. Sinu statistika jälgimine – see on see, mida teeme meie.


Jätka suurepäraste lugude kuulamist muusikaga randmel – ilma telefonita, mis sind sind koormaks.


Kui läheb pimedaks, aitab sisseehitatud LED-taskulamp sind töös hoida.


Saavuta rohkem. Lae vähem. Päikesepatareiga laadimine annab nutikella režiimis3 kuni 37 päeva aku kasutusaega.


VASTUPIDAVAST DISAINIST TULENEV JÕUDLUS
Uuendatud, ülivastupidav sportlik disainifunktsioonideks on suur 1,4″ päikesepatareiga laetud ekraan ja 51 mm korpus. Kella on testitud USA sõjaliste standardite järgi termo-, põrutus- ja veekindluse osas.

PUUTEEKRAAN JA NUPUD
Usaldusväärsed nupud, mis töötavad igas keskkonnas, on sobitatud tundliku uue puuteekraani liidesega, mis tagab kiire juurdepääsu valikutele ja funktsioonidele.

KVALITEETSED MATERJALID
Vii kella välimus kokku oma elustiiliga selle stiilse roostevabast terasest raamiga.


Muuda pingutus virgutuseks.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED
Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.


MÄESUUSATAMINE
Ole informeeritud ka lumesporti harrastades. Eellaaditud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab tõusu või laskumisega seotud näitajad.


MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA
Pärast pulsimõõtja HRM-Pro™-ga sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.


SURFIFUNKTSIOONID
Kas oled lainete püüdmiseks valmis? See fēnixi käekell töötab funktsiooniga Surfline Sessions™, mis loob video igast sinu poolt Surfline® kaamera ees vallutatud lainest4. Nii saad neid hiljem Surfline Sessionsi tellimusega vaadata ja näha, kuidas sul läks.


MTB DÜNAAMIKA
Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.


HIIT-TREENINGUD
See tegevusprofiil jälgib sinu kõrge intensiivsusega intervalltreeninguid, sealhulgas AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeninguid. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.


IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED
Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.


VISUAALNE VÕISTLUSENNUSTAJA
Sinu jooksuajaloo ja üldise vormisoleku põhjal annab see funktsioon hinnangu, milline võiks olla sinu plaanitud vahemaa jaoks sobiv tempo. Trendiandmed näitavad, kuidas treening sind aja jooksul mõjutab.


PACEPRO™ TEHNOLOOGIA
PacePro funktsioon on esimene omasuguste seas, mis aitab tänu kõrguse infot kasutades tempot hoida.


CLIMBPRO FUNKTSIOON
Kasuta allalaaditud radadel ClimbPro tõusuplaanijat, et näha reaalajas teavet oma praeguste ja eelseisvate tõusude kohta, sealhulgas kaldeid, vahemaad ja kõrguse tõusu – aga ka laskumisi ja tasapindu.


SOORITUSE MÕÕTEANDMED
Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksmise dünaamikat, kuumuse ja kõrgusega reguleeritud VO2 max-i, rajajooksu reguleerimist, taastumisnõustajat ja palju muud.


VÕHM REAALAJAS
Kasuta oma pingutuse jälgimiseks ja haldamiseks vastupidavuse reaalajaandmeid ning väldi ülepingutust jooksu või rattasõidu alguses.


TAASTUMISAEG
Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.


Liigu mööda käidud või käimata radu.

SISSEEHITATUD TASKULAMP
Sisseehitatud mitme LED-tulega taskulamp aitab sul oma ereda ja ühtlase valgusvihuga ka hämaras valguses teed juhatada.


MULTI-GNSS-I TUGI
Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPS-iga.


ABC-ANDURID
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.


GOLFIRADADE KAARDID
Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 42000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance'i funktsioon.


SKIVIEW™ KAARDID
Suusata nõlvadel eellaaditud SkiView kaartidega ja vaata nõlvade nimesid ja raskusastet rohkem kui 2000 suusakuurordi kohta kogu maailmas.


MITME KONTINENDI TOPOAKTIIVSED KAARDID
Laadi alla Topoactive Kaardid kogu maailmast, et hoida oma avastusi õigel teel. Kasuta sisseehitatud Wi-Fi®-ühendust kaartide ja tarkvara hõlpsaks laadimiseks ja värskendamiseks ilma arvutit kasutamata.


EESPOOL
Saad ühe pilguga teada valitud POI kontrollpunktidest. Vaata jõudlusmõõdikuid, vaheaegu ja vahemaad/kõrgust – pluss kokkuvõtet peamistest eesolevatest rajapunktidest.


TOITEHALDUR
Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.


PÄIKESEENERGIA ABIL LAETAV AKU
Saad nutikella režiimis kuni 28 päeva aku kasutusaega täiendava 9 päevaga päikesepatareiga laadides3 — ja kuni 89 tundi GPS-režiimis täiendava 33 tunniga päikesepatareiga laadides5.


Tunne oma keha paremini ööpäevaringse heaolu jälgimise abil.

PULSISAGEDUS RANDMELT
Optiline pulsisageduse Pulsisageduse muutlikkus tehnoloogia mõõdab tegevuse intensiivsust ja pulsisageduse kõikuvust, et arvutada välja sinu stressitase. Lisaks võimaldab jälgida veealust tegevust pulsisageduse rihmata.


PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR
Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria2 andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.


UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE
Saad oma kerge, sügava ja REM-une faaside täieliku ülevaate. Vaata seda kõike spetsiaalsel vidinal, mis sisaldab sinu uneaja skoor ja statistikat.


BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR
Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.


HINGAMISE JÄLGIMINE
Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.


TERVISE JÄRELVALVE TEGEVUS
Kasutades kella erinevate kehaolekuandurite andmeid, aitab see funktsioon jälgida sinu igapäevaseid biomeetrilisi ja heaolutrende ühe pilguga.


VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE
Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.


Ole liikvel olles oma eluga ühenduses.

NUTITEAVITUSED
Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.


MUUSIKARAKENDUSED
Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma Spotify®, Deezer või Amazon Music kontodelt (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (müügil eraldi).


GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED
Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.


OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID
Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi või – mõningate valitud välitegevuste puhul – ka automaatselt sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni6 abil edastada.


CONNECT IQ™ POOD
Laadi oma ühilduva nutitelefoni Connect IQ poest poes alla erinevaid sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ning vidinaid.

Toote üksikasjad
010-02541-01

Ekraan

Ekraani diagonaal (")
1,4
Ekraani resolutsioon
280 x 280
Puutetundlik ekraan
+

Tehniline kirjeldus

Veekindlus
Veekindel (kuni 100 m / 10ATM)
Ühilduvus
iOS
Android
Pulsimonitor
+

Andmeside

4G
-
GPS
+

Aku

Aku kestvus
kuni 28 päeva

Muu

Värv
Must
Arvustused
Kommentaare ei ole
Tarneinfo
Toote saadavus
Tartu Võru 79: 1 tk
Võru 79, Tartu
E-R 10-20, L 10-18, P 10-16
Kohaletoimetamine

0-7 tööpäeva

 • 0-1 tööpäeva (kui kaup on valitud poes ja tulete ise järele)
 • 1-4 tööpäeva (kui tellite transpordi)
 • 4-7 tööpäeva (toome kauba valitud poodi)

Saadaolevad tarneviisid

 • Tulen ise poodi järgi
 • Kulleriga maja ette
 • Omniva
 • DPD Pakiautomaat
 • SmartPOST
 • Kulleriga maja ette (+)

Menüü

Sätted