AOC CU34E4CV 34"
CU34E4CV
408,90
Lisa võrdlusesse0
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 tööpäeva
5+ tk
Periood
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Kirjeldus
AOC CU34E4CV 34inch UWQHD VA 120Hz 21:9 2xHDMI 2.0 DP 1.4 USB-C