AOC Gaming monitor 27" QHD, 180 Hz, Q27G42XNE
Q27G42XNE
179,90
Lisa võrdlusesse0
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
0-7 tööpäeva
  • 0-1 tööpäeva (kui kaup on valitud poes ja tulete ise järele)
  • 1-4 tööpäeva (kui tellite transpordi)
  • 4-7 tööpäeva (toome kauba valitud poodi)
5+ tk
Periood
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Kirjeldus
* Ekraan: 27" Kiire VA, QHD (2560 x 1440); 16:9
* Värskendussagedus: DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz