×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Магазины

Интернет-магазин

Tartu mnt. 87
11415 Tallinn
Estonia

О программе / контакты

  • 5302 8888
  • abi@onoff.ee
Head Kliendid! Meie kauplused töötavad hetkel drive-in väljastuspunktidena. Soovitame oma tellimus teha e-poes või telefoni teel otse kaupluses! Küsimuste korral aitab Teid meie klienditeenindus numbril +372 5302 8888, +372 655 5808.

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

T1 ONOFF

T1 Mall of Tallinn, I этаж
Peterburi tee 2
11415 Tallinn
Estonia

О программе / контакты

  • 655 5808
  • t1@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

Sikupilli ONOFF

Торговый центр Sikupilli
Tartu mnt. 87
10112 Tallinn
Estonia

О программе / контакты

  • 605 9993
  • sikupilli@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

Mustika ONOFF

Центр Mustika
Karjavälja 4
12918 Tallinn
Estonia

О программе / контакты

  • 652 7217
  • mustika@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

Tähesaju ONOFF

Tähesaju city
Tähesaju 27/29
13917 Tallinn
Estonia

О программе / контакты

  • 602 5133
  • tahesaju@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

Tartu ONOFF 

Võru 79
50112 Tartu
Estonia

О программе / контакты

  • 731 5579
  • tartu@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-20

Сб 10-18

Вс 10-16

Annelinna ONOFF

Kalda tee 41
50707 Tartu
Estonia

О программе / контакты

  • 736 6104
  • annelinna@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-18

Сб-Вс 10-16

Narva ONOFF

Центр Fama
Fama 10
20303 Narva
Estonia

О программе / контакты

  • 357 9320
  • narva@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-18

Сб-Вс 10-16

Saaremaa ONOFF

Торговый центр Auriga
Tallinna tn. 88, Kudjape küla, Saaremaa vald
93851 Saaremaa
Estonia

О программе / контакты

  • 455 6626
  • saaremaa@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-18

Сб-Вс 10-16

Pärnu ONOFF

Papiniidu 42
80025 Pärnu
Estonia

О программе / контакты

  • 442 5045
  • parnu@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-18

Сб-Вс 10-16

Viljandi ONOFF

Центр Männimäe
Riia mnt 35
71002 Viljandi
Estonia

О программе / контакты

  • 435 0145
  • viljandi@onoff.ee

DRIVE-IN

Пн-Пт 10-18

Сб-Вс 10-16

Rakvere ONOFF

Vitax-T OÜ
L. Koidula 2, Lääne-Virumaa
44308 Rakvere
Estonia

О программе / контакты

  • 322 3268
  • rakvere@onoff.ee
5666 3198, NB! VITAX-T OÜ kasutab ONOFF-i kaubamärki, kuid kaupluses ei kehti alljärgnevad ONOFF-i teenused: kinkekaart, kliendikaart, lisagarantii.

DRIVE-IN

Пн-Пт 9-18

Сб 9-15

Menu

Settings