×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

boschpromo

Boschi parimad tolmuimejad lemmikloomaomanikele!

Lemmiklooma järelt koristamiseks pole vaja liialt pingutada. ProAnimal-sarja tolmuimejate spetsiaalse disainiga otsakud suudavad eemaldada karvu ja ebemeid meisterlikult kõikvõimalikelt pindadelt alates põrandast kuni diivani ja voodini.Õige loomakarvade eemaldamiseks loodud tolmuimeja võib paljugi muuta. Bosch ProAnimal-sarja tolmuimejad eemaldavad loomakarvu kiiremini olenemata teie põranda tüübist. Nutikas ja kergesti puhastatav harjarullik muudab tolmuimemise veelgi lihtsamaks. Nii võid oma lemmiklooma julgelt rohkem kaisutada!

Näpunäited loomasõpradele.

Pole vahet, kas olete rohkem kassi- või koerainimene – kellelegi ei meeldi loomakarvu koristada. Meie nipid ja näpunäited teevad teie lemmiku järelt koristamise palju mugavamaks ning nauditavamaks.

1) Nutikas harjarullik muudab tolmuimemise kiiremaks.

Parketilt on loomakarvade eemaldamine küllaltki lihtne. Pikkade karvadega vaipade sügavuti puhtaks saamine on aga palju keerulisem. Enamikus kodudes on vaja loomakarvade eemaldamiseks tolmuimejat, mis tuleks toime nii parketi kui ka vaipadega. Nii saate kogu kodu oma karvase sõbra järelt kiiremini ära puhastada.

Näpunäide asjatundjalt! Veenduge, et loomakarvadele mõeldud harjarullik sobiks kõigile põrandapindadele, nagu Bosch ProAnimal-sarja otsakud.

2) Appi! Mu tolmuimeja haiseb nagu koer.

See, et teil on lemmikloom, ei tähenda veel, et ka teie tolmuimeja peab lõhnama nagu koer, kes on päev läbi oma karjaga mürgeldanud. Veenduge, et teie lemmikloomaomanikele mõeldud tolmuimeja oleks varustatud HEPA-filtri ja aktiivsöega tolmukotiga, et väljuv õhk oleks puhtam. Lisaks pidage meeles tolmuimeja värske lõhna tagamiseks regulaarselt tolmukotti vahetada – või tolmukogujat tühjendada.

Näpunäide asjatundjalt! Lemmiku kammimine aitab lahtised karvad eemaldada, enne kui need vaibale satuvad. Lisaks on see hea ka tema kasukale ja vereringele – kõik võidavad!

3) Loomakarvade eemaldamine autost – või diivanilt.

Auto või diivan, mõnikord kogunevad karvad patjade või istmete vahele. Kinnitage karva eemaldamiseks tolmuimeja külge praootsak. Õiged lisatarvikud, näiteks pikem kinnitatav voolik ja spetsiaalne loomakarvadele mõeldud otsak, aitavad teil hõlpsalt karvad eemaldada. Kui otsite lemmikloomakarvade eemaldamiseks paremini teisaldatavat tolmuimejat, siis juhtmeta tolmuimeja pakub teile täpselt soovitud vabadust.

Näpunäide asjatundjalt!Maksimaalse paindlikkuse tagamiseks valige õlarihmaga juhtmeta tolmuimeja, nagu Athlet Series 6 ProAnimal, või tolmuimeja, mille saab muuta käsitolmuimejaks, nagu Flexxo Gen2 Series 4 ProAnimal.

4) Tolmukotiga, tolmukotita või juhtmevaba – milline tolmuimeja sobib loomakarvade eemaldamiseks?

ProAnimal-sarja tolmuimejaid on saadaval kolme tüüpi – juhtmeta, tolmukotiga ja tolmukotita –, et leiaksite just enda kodu ja elustiiliga sobiva. Pole vahet, kas peate oluliseks paindlikku puhastamist, täiendavat hügieenilisust või vähem jäätmeid ja väiksemaid järelkulusid.

Ostes Bosch ProAnimal tolmuimeja, saad kingituseks 20-eurose PetCity kinkekaardi!

PetCity on lemmikloomadele pühendunud keskus, mis pakub 360-kraadise spektriga kõiki lemmiklooma pidajale suunatud tooteid ja teenuseid: kauplus, kliinik, grooming, hotell ja kindlustus. PetCity kauplustest leiad maailmas tunnustatud ja armastatud brändid. Pakutakse erinevaid tooteid nii koertele kui kassidele aga ka hobustele, lindudele ning närilistele. PetCity prioriteediks on terve ja õnnelik lemmik. Tere tulemast PetCitysse! Kaupluste asukohad leiad siit!

Kampaania kestab 3.04-31.05.2023.

Vaata kõiki kampaaniatooteid siit!

Menüü

Sätted