×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Tasuta transport

Ära jäta kasutamata seda fantastilist võimalust kasutada tasuta kohaletoimetamise eeliseid - toome Boschi, LG või Samsungi külmiku, sügavkülmiku, veinikülmiku või jahekapi koju, kontorisse või suvilasse! Olenemata sellest, kas oled meisterkokk või lihtsalt armastad, et värsked koostisosad on käeulatuses, on nüüd aeg investeerida oma unistuste külmikusse. Kiirusta! See eksklusiivne pakkumine ei kesta igavesti. Külasta meie e-poodi või mine lähimasse ONOFF-i kauplusesse juba täna, et tutvuda meie erakordse külmikuvalikuga ja nautida TASUTA kohaletoimetamist.

Kampaania toimib e-poes järgmiselt: sirvi meie muljetavaldavat külmikute valikut, mis on hoolikalt kureeritud, et need sobiksid iga stiili ja nõudega. Kui leiad ideaalse sobivuse, lisa see oma ostukorvi! Kui külmik on LG, Bosch või Samsung, siis näed ostukorvis, kuidas kohaletoimetamistasu võluväel kaob. Tasuta transporditenus hõlmab ainult külmiku maja ette toomist. See ei hõlma tuppa toomist ega paigaldamist. Loe siit meie lisateenuste kohta!

Kauplusest ostes kehtib samutikampaaniakülmikutele tasuta transpordi teenus. Täpsusta klienditeenindajaga, kas külmik tuuakse maja ette või tuppa, kuna erinevates kauplustes on erinev transpordipartner. Vajadusel telli lisateenus: nt vana külmiku äravedu, pakendi utiliseerimine vms.

Kampaania kestab 1.06.-30.06.2024. Tasuta kohaletoimetamine: kus stiil ja mugavus kohtuvad!

Menüü

Sätted