AOC Q27G3XMN/BK 27"
Q27G3XMN/BK
395,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 рабочих дней
5+ шт.
Период
*Расчет является приблизительным и может отличаться от условий, предложенных вам.
Описание
AOC Q27G3XMN/BK 27inch 2560x1440 IPS MiniLED 336 Zones 180Hz Freesync Premium DP 2xHDMI