AOC Q27G3XMN/BK 27"
Q27G3XMN/BK
395,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 workdays
5+ items
Lease Period
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Description
AOC Q27G3XMN/BK 27inch 2560x1440 IPS MiniLED 336 Zones 180Hz Freesync Premium DP 2xHDMI