Philips 27E2N1110/00 27"
27E2N1110/00
115,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 рабочих дней
5+ шт.
Период
*Расчет является приблизительным и может отличаться от условий, предложенных вам.
Описание
PHILIPS 27E2N1110/00 27inch IPS FHD 1920x1080 120Hz 1ms HDMI/VGA