Philips 27E2N1110/00 27"
27E2N1110/00
115,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 workdays
5+ items
Lease Period
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Description
PHILIPS 27E2N1110/00 27inch IPS FHD 1920x1080 120Hz 1ms HDMI/VGA