×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Inokim OXO Highway 2WD

4744784011208

2033

Add to compare0
3-5 рабочих дней

5+ шт.

Период
Описание

INOKIM OxO Highway mudelil on standardvarustuses all laiemad ja paksemad välisrehvid, kui tavamudelil. Highway rehv on vastupidav, tagab pikema läbisõidu ja mis väga oluline, tagab ka turvalisema ja veelgi täpsema, mugavama sõidu asfaldil. Laiemad ja paksemad rehvid ei ole nii tundlikud teekonaruste ja teeservade suhtes.

INOKIM OxO – elektritõukerataste lipulaev, sobib sõitmiseks nii linnas kui maastikul. OxO puhul on tegu kahe ratta (esi- ja taga) veolise tõukkerattaga. Mõlema ratta sees asetsev vaikne, kuid võimas harjadeta 1000W mootor võimaldab saavutada kuni 65 km/h tippkiiruse. Aku ühe laadimiskorraga on võimalik sõita kuni 110 km. 
Inokim on suutnud OxO mudelile välja arendada nii hea vedrustuse, et isegi suurel kiirusel ei tunneta sõitja teekonarusi või auke ja OXO on stabiilne. Selline vedrustus muudab OxO’ga auklikumal maastikul või kehvemal pinnasel sõitmise väga nauditavaks.

OxO mudelil on ainulaadne reguleeritav esi- ja tagavedrustus, mis võimaldab sõita mistahes maastikul. Patenteeritud süsteem võimaldab muuta vedrustuse asendit: maastikul sõites saab vedrustust kõrgemale tõsta, et sõit oleks pehmem ning asfaltil sõites saab vedrustuse madalamaks lasta, et suurematel kiirustel sõit oleks stabiilsem. OXO´le pakume ka juurde maastikurehve, mis sarnanevad krossirehvide mustrile. Laiem jalgade platvorm on mõeldud selleks, et kasutajad tunneksid ennast mugavalt ja saaksid  seista tõukerattal jalad kõrvuti.
Uuendusi on veel. OxO standardvarustuses on nüüdsest hüdraulilised õliga ketaspidurid. Sõites tunned sa erinevust võrreldes mistahes teise tõukerattaga. Pidurid on täpsed ja konkreetsed ning võimaldavad stabiilset ja turvalist sõitmist. Tavalistelt ketaspiduritelt üle minnes on pidurdamisel vahe väga hästi tuntav.
OxO tõukerattaga on lihtne sõita, kokku-ja lahtipakkimiseks kulub 5 sekundit. Lai põhi parandab stabiilsust sõidu ajal. Raam on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumisulamist 6061 T6, mis on oma vastupidavust tõestanud autotööstuses. OxO´l on standardvarustuses automaatne mootori väljalülitumise funktsioon.

Erinevalt muudest elektritõukeratastest, millel gaasihoob asub nimetissõrme all, on Inokimil see pöidla all. See välistab kogemata gaasi ja piduri segamini ajamise, mis teeb Inokimiga sõitmise turvaliseks. Lenksul olev  LCD ekraan näitab kiirust, läbisõitu, kiiruse käiku (3-erinevatd kiirusastet), distantsi ja aku taset. Ekraani kõrval on mõne nupu abil võimalik muuta järgmiseid seadeid: rakendada püsikiiruse hoidja, gaasi aktiveerumine, kas kohe vajutades (noortele ja vanematele inimestele mitte soovitav) või peab esmalt hoogu lükkama jalaga, mis on turvaline ja soovitatav. Lisaks on standardvarustuses automaatne välja lülitamine (kui mõnda aega tõukeratast ei liigutata), tuled ja ekraani valgustus. 
Innovatiivse lahendusena on Inokim Light2, Quick4, OX ja OXO tuled juhitud automaatselt. LCD ekraan on kokku integreeritud pöidlaga vajutatava gaasihoovastikuga, mille sisse on integreeritud tulede automaatne sisselülitus hämaraanduri abil. Nii ei pea pimedas elektritõukeratas sisse lülitades hakkama otsima tulede sisse lülituse nuppu.

 • Elektrilised tõukerattad on väga mugavad ja keskkonnasäästlikud liikumisvahendid
 • Linnas liigeldes jõuate alati kiiremini sihtpunkti, kui autoga
 • Puudub vajadus otsida parkimiskohta
 • Ohutuse eesmärgil ei ole soovitav sõita tugeva vihma või tormiga
 • Ainulaadne, reguleeritav esi-ja tagavedrustus
 • Ees ja taga on 10“ tollised õhkrehvid, mis võimaldavad sõita ka ebatasasel pinnasel, eriti mugav kruusateedel
 • Automaatsed töötavad LED esituled, tagatuli
 • Iga meilt soetatud Inokim elektritõukeratas on märgistatud Velt hologramm kleebisega, mis tagab teile tulevikus soodustused järelteeninduses, hoolduses, varuosadelt
 • Sõites elektrilise tõukerattaga, soovitame kanda vajalikke kaitsmeid ning alati kiivrit!
Подробнее о товаре
4744784011208

Технические характеристики

Travel distance
110
Maksimaalne liikumiskiirus
25
Laadimisaeg
13,5 h

Батарея

Тип аккумулятора
Li-ion

Размеры

Вес (кг)
32
Максимальная грузоподъемность (кг)
120

Другое

Цвет
Must (matt)
Включено
Laadija
Отзывы
Комментариев нет
Информация о доставке
Доставка

3-5 рабочих дней

Доступные способы доставки

 • Tulen ise poodi järgi
 • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings