×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Manfrotto statiiv MVKBFRL-LIVE Befree Live

113842

289

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

5 items

Lease Period
Description
Manfrotto Befree Live Lever on kõige kompaktsem videostatiivikomplekt, mis on loodud just sageli liikvel olevate videograafide vajaduste täitmiseks. Tänu kompaktsele disainile on Manfrotto Befree Live Lever mugavalt kaasaskantav, kuhu tahes võtted Sind viivad. Lisaks on see väga kerge ja sobib suurepäraselt peegel- või hübriidkaameraga videote üles võtmiseks.

Befree Live Lever on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Befree Live Lever statiivil on stabiilsed jalad, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel. Lisaks on sel mudelil uued QPL kinnitusklambrid, mis on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil ja parandavad ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile. Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Siiski ei tähenda kompaktne ja kerge disain seda, et oleks tehtud mööndusi statiivi vastupidavuses ja kasutusmugavuses. Komplektis olev Befree Live videopea võimaldab mugavalt kaamera kallet ja pööret kohandada ning tagab seejuures sujuva käsitsemise. Befree Live Lever pakub stabiilsust ka suurema kaameravarustuse puhul – maksimaalne kandevõime on sel 4 kg.
Product Details
113842

Specification

Jala sektsioonide arv
4
Pea kinnitus
3/8"
Pikkus transpordiasendis
40 cm
Kaamera kinnitus
1/4"
Lood
Jah
Maksimaalne töökõrgus
151 cm
Maksimaalne koormus
4 kg
Panoraampööre
360°
Pea tüüp
Videopea
Minimaalne töökõrgus
40 cm
Jala diameeter
12 mm
Kiirkinnitusplaat
501PL
Töökõrgus kesksambata
130 cm
Ette/taha kalle
-90° / 65°
Jalgade kaldenurgad
22°
Maksimaalne töökoormus
4 kg

Dimensions

Weight (g)
1750

Other

Color
Black
Material
Alumiinium
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette

Menu

Settings