×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Hoya filter neutraalhall ProND EX 8 77mm

210581

79,90

Add to compare0
3-5 workdays

5+ items

Lease Period
Description
Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu.

Tänu ACCU-ND tehnoloogiale on Hoya PROND EX seeria filtrid värvimoonutuste kontekstis reaalselt neutraalsed – need ei muuda värvide tonaalsust, kui valgus liigub ühe tihedusega materjalist teise. Tänu sellele on võimalik mõõta valge tasakaal ning vahetada filtrit objektiivi ees ilma, et peaks uuesti valge tasakaalu mõõtma.

PROND EX filtrid kasutavad Hoya eriti kvaliteetset optilist klaasi ning need on vääristatud mõlemast küljest ACCU-ND vääristusega. Lisaks on filtritel madala profiiliga alumiiniumraam, mis hoiab filtri klaasi kindlalt paigal ning paralleelsena kaamera sensoriga, mis võimaldab neid kasutada ka lainurkobjektiividega.

Hoya PROND EX 8 filter tekitab 3-stopise valguskao, võimaldades kasutada kolme astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilise säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 1/2 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile jõudva valguse hulk ei muutu.
Product Details
210581

Filters

Filtri tüüp
Neutraalhall filter
Filtrikeere (mm)
77
Seeria
Hoya PROND EX
Vääristus
ACCU-ND
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pickup
  • SmartPOST
  • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings