ASUS VA27UQSB 27" IPS WLED Flat UHD
90LM09WJ-B02170
301,90
Energy Arrow
Placet: kuni 12 kuud 0%. Vaata lähemalt siit!
x 12 Kuud
Esto3: tasu kolmes võrdses osas! Vaata lähemalt siit!
x 3 Kuud
3-5 workdays
1 items
Lease Period
*Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Teile pakutavatest tingimustest.
Description
ASUS VA27UQSB 27inch IPS WLED Flat UHD 16:9 60Hz 350cd/m2 5ms 2xHDMI DP USB Hub: 4xUSB 3.2 Gen 1 Type-A 2x2W Black