×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Lee Elements filter neutraalhall Variable ND 6-9 Stop 82mm

213919
ELVND6-982

389

Add to compare0

Liisi3 summer campaign - pay in three installments without additional fees.

More info!
129,67
x 3 Kuud
3-5 workdays

2 items

Lease Period
Description

Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks.

Lee Elements seeria
Loodud spetsiaalselt foto- ja videograafidele, kes nõuavad tippklassi kvaliteeti. Variable Neutral Density neutraalhallid filtrid ei ole fikseeritud optilise tihedusega, vaid kasutaja saab mugavalt vastavalt valgusoludele määrata filtrist läbi tuleva valgusvoo tugevuse lihtsalt filtrit keerates. Leele omaselt on kõik filtrid viimistletud väga hoolikalt ning kasutatud materjal ei luba mitte mingitel värvivarjunditel tekkida. Samuti on stoppide väärtused ülitäpselt paigas ning testitud, tagades täpsed ning stabiilsed säritused. Lisaks on filtrid kaetud vääristustega, mis takistavad infrapuna ning UV valgusreostuse teket. See tagab selle, et must on tõesti must, valge on valge ning pildid tulevad teravamad.

Vastupidav ja jõuline disain on lihtsalt kinnitatatav ja kasutatav. Lee Elements filtrid on disainitud selliselt, et kaadri äärde tekiks võimalikult vähe vinjeteerumist, seetõttu sobib kasutamiseks ka ülilainurkobjektiividega. Eriti sujuv rõngas võimaldab stopp väärtusi ülitäpselt muuta.

Product Details
213919

Specification

Valguse vähendus
6 – 9 EV astet

Other

Filtri disain
Muudetava tihedusega

Filters

Filtri tüüp
Neutraalhall filter
Filtrikeere (mm)
82
Seeria
Lee Elements
Vääristus
Täielik mitmekihiline vääristus
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pakiautomaat
  • SmartPOST
  • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings