×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Lee filter neutraalhall 0.6 ND Grad Soft

18850
ND6GS100X150U2

119

Add to compare0
3-5 workdays

2 items

Lease Period
Description
Neutraalhall kiilfilter võimaldab ühtlustada kaadri erinevate osade valguse intensiivsust ning saavutada sellega täpne säritus. Näiteks taevas on üldjuhul heledam kui maapind. Üleminekuga neutraalhalli filtriga on võimalik mõjutada ainult üht ala kaadrist, nagu näiteks taevast ning teine pool (maapind) jätta mõjutamata. Tulemuseks on täpselt säristatud ning detailne taevas ning ka maapind. Samamoodi saab neutraalhalle kiilfiltreid kasutada ka loodust või arhitektuuri pildistada, ühtlustamaks teravaid üleminekuid kaadri erinevate alade vahel (päikese käes/varjus).

Lee ND 0.6 Grad Soft filter tekitab 2 stopise erinevuse kaadri ülemise ja alumise osa vahel (võimaldades kasutada kahe astme võrra pikemat säriaega). Näiteks 15 sekundilise säriaja ning f/8.0 ava asemel saab koos filtriga kasutada 15 sekundilist säriaega ning f/4 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu. 

Lee gradatsioonifiltrid on valmistatud resiinist (orgaanilisest klaasist) . Mõõdud on filtritel 100 × 150 mm ning paksus 2 mm. Tänu 150 mm pikkusele saab ülemineku asukohta muuta lihtsalt filtrit filtrihoidjas nihutades.
Product Details
18850

Filters

Filtri tüüp
Neutraalhall filter
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pickup

Menu

Settings