×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Manfrotto statiiv MT055CXPRO4

35887

659

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

5+ items

Lease Period
Description
Manfrotto uuendatud disainiga 055 seeria süsinikfiibrist statiivid on veel paremad kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT055CXPRO4 statiivi veel kompaktsemaks, avardades samal ajal statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.
 
MT055CXPRO4 statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uut Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandab ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile. 
 
Manfrotto MT055 seeria süsinikfiibrist statiividel on statiivipea kinnitusaluse juures ka integreeritud vesilood. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades kasutajal selle asukohta vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna asendisse, kus seda on kõige parem vaadata ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist. 
 
Uuel 055 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis võimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäsi. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.

Manfrotto statiivid on valmistatud Itaalias.
Product Details
35887

Specification

Jala sektsioonide arv
4
Pea kinnitus
3/8"
Statiivi mudel
MT055CXPRO4
Pikkus transpordiasendis
54 cm
Maksimaalne töökõrgus
170 cm
Maksimaalne koormus
9 kg
Minimaalne töökõrgus
8 cm
Jala diameeter
24,8 mm
Töökõrgus kesksambata
140 cm
Jalgade kaldenurgad
25°

Dimensions

Weight (g)
2100

Other

Material
Süsinikkiud
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette

Menu

Settings