×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Manfrotto statiivikomplekt Befree Advanced MKBFRTA4RD-BH, punane

92073
MKBFRTA4RD-BH

229

Add to compare0
3-5 workdays
Spend 499.00 € more and get Free Shipping!

5 items

Lease Period
Description
Manfrotto Befree Advanced Twist alumiiniumist statiiv koos kuulpeaga on ideaalne kaaslane asjaarmastajatele, kes ootavad statiivist usaldusväärset töökindlust aga ka mugavat kaasaskantavust.

Tänu Befree Advanced ergonoomilisele disainile on selle kasutamine intuitiivne ja kiire, võimaldadest varustuse kiirelt ja lihtsalt üles seada. Befree Advanced statiivil on stabiilsed jalad, mis tagavad töökindluse ka konarlikematel tööpindadel. Lisaks on sel mudelil M-lock keeratav lukustussüsteem, mis võimaldab kiiret ja mugavat jalgade lukustamist.

Statiivi jalgade asendi muutmine on tehtud võimalikult ergonoomiliseks ning on teostatav nii parema kui vasaku käega. Jalgu saab asetada kolme erineva nurga alla – ka iga jalga individuaalselt – et tagada stabiilsus ka maastikul pildistades.

Befree Advanced on varustatud ka Easy Link ühendusega, mis võimaldab lisaks kaamerale ühendada statiivi külge ka erinevaid foto- ning videotarvikuid nagu LED valgustid, reflektorid jm.

Statiiviga kuulub komplekti ka Manfrotto Advanced 494 alumiiniumist kuulpea – väike, kuid võimas ja mugavalt käsitsetav statiivipea. 494 kuulpea on varustatud kolme eraldiseisva juhtnupuga: peamine nupp kuulpea lukustamiseks, integreeritud hõõrdetugevuse kontroll, mis tagab ideaalse tasakaalu statiivipea ja kaamera vahel ning panoraami nupp, mis liigutab kaamerat horisontaalselt, võimaldades püüda sirge horisondiga maastikufotosid.

Advanced 494 statiivipea on varustatud ka unikaalse kiirkinnitusplaadiga, mis ühildub nii RC2 kui Arca-swiss süsteemiga. Tänu sellele kiirkinnitusplaadile saab kaamera kinnitada enamikele Manfrotto ja teiste tootjate Arca-swiss statiivipeadele.

Befree Advanced statiivikomplekt on parim reisikaaslane fotograafidele, kes varustusega sageli ringi seiklevad. See kerge statiiv on optimaalne kombinatsioon kaasaskantavusest, jäikusest, kiirest ülesseatavusest ja mugavast käsitsetavusest. See on loodud ühe konkreetse eesmärgiga – pakkuda töökindlust, mida saab usaldada.
Product Details
92073

Specification

Jala sektsioonide arv
4
Pea kinnitus
3/8"
Pikkus transpordiasendis
40 cm
Kaamera kinnitus
1/4"
Lood
Puudub
Maksimaalne töökõrgus
150 cm
Maksimaalne koormus
8 kg
Panoraampööre
360°
Pea tüüp
Kuulpea
Kinnitus statiivile
3/8"
Minimaalne töökõrgus
40 cm
Pea mudel
MH494-BH
Jala diameeter
22,5 mm
Kiirkinnitusplaat
200PL-PRO
Töökõrgus kesksambata
127 cm
Ette/taha kalle
-90° / 40°
Külgkalle
-90° / 40°
Jalgade kaldenurgad
22°
Maksimaalne töökoormus
8 kg

Dimensions

Height (mm)
100
Weight (g)
1490
320

Other

Material
Alumiinium
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva

Menu

Settings