×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

DJI OM 5, sunset white

205244

164

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

5+ items

Lease Period
Description
Kaasaskantav ja peopesasuurune sisseehitatud pikendusvardaga DJI OM 5 on mitmekülgne kaaslane, mis avab teie nutitelefoni kogu potentsiaali. Nautige veatuid selfisid, sujuvaid videoid, automaatset jälgimist ja palju muud. Uus ShotGuidesi funktsioon pakub isegi loomingulisi näpunäiteid, võimaldades teil saada hämmastavaid kaadreid kõikjal, kuhu lähete. OM 5 abil olge valmis iga lasku juhtima.

Uus disain, paremad tulemused
Kokkupandav ja kerge OM 5 oli mõeldud peopesale mahutamiseks. See tähendab, et saate selle hõlpsalt kaasa võtta mis tahes seikluseks. Esmakordselt oleme lisanud sisseehitatud pikendusvarda, mis võimaldab teil lisada rohkem sõpru selfisse või jäädvustada kaadreid ainulaadsetest uutest vaatenurkadest.

Tulista nagu professionaal
ShotGuides tunneb teie keskkonna automaatselt ära ja soovitab kasulikke näpunäiteid ja loomingulisi malle. Salvestamisest redigeerimiseni võimaldab see täiustatud uus funktsioon isegi esmakordsetel kasutajatel jäädvustada hämmastavaid tulemusi.

Püsi kaadris
Mida me ActiveTrack 4.0 jaoks täiustasime? Peaaegu kõik. Alates täiustatud äratundmisvõimalustest kuni suurema reageerimisvõimeni on selfie -režiimi jaoks isegi uus automaatne näo jälgimise funktsioon. See hea ja usaldusväärne jälgimine võimaldab teil keskenduda oma ümbrusele ja olla hetkes.
Product Details
205244
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • SmartPOST
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi

Menu

Settings