×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Hoya filter UX II UV 43mm

201059

13,90

Add to compare0
3-5 workdays

5+ items

Lease Period
Description
Hoya UX II seeria UV filter kasutab mitmekihilist vett tõrjuva vääristusega klaasi. Filter tekitab minimaalsel määral peegeldust ning vähendab sellega oluliselt varikujutiste ning sisepeegelduste teket. UX II UV filtril on õhuke alumiiniumraam – see filter sobib suurepäraselt ka lainurkobjektiividega kasutamiseks, kuna ei tekita vinjeteerumist kaadri äärtes.

Milleks on UV filter vajalik?
UV filter on fotovarustuse põhiline kaaslane. See takistab UV-kiirguse sensorile jõudmist ning sobib suurepäraselt igapäevaseks objektiivi kaitsefiltriks. Filter kaitseb tõhusalt Sinu objektiivi tolmu, niiskuse ja kriimude eest. Kuna UV filter ei mõjuta kontrastsust ega värvitasakaalu, siis saab seda kombineerida koos teiste filtritega.

Ultravioletne valgus on küll silmale nähtamatu, kuid siiski võib see pildi kvaliteeti mõjutada – seda eriti situatsioonides, kus UV-kiirguse hulk on suurem (puhta õhuga mägedes, kevadel rannikualadel, väiksema osoonikihiga aladel). Tulemuseks on sel juhul tugevam sinine toon ning väiksema teravusega kujutised.
Product Details
201059

Filters

Filtri tüüp
UV filter
Filtrikeere (mm)
43
Seeria
Hoya UX II
Vääristus
Hoya Multi Coated Water Repellent
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pickup
  • SmartPOST

Menu

Settings