×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Hoya filter UX UV 39mm

122305

14,90

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

4 items

Lease Period
Description
Hoya UX UV filtrid kasutavad vett hülgava vääristusega klaasi ning HMC vääristust ning on sellega võitnud fotograafide südameid, kuna UX filtrid tekitavad minimaalsel määral peegeldust filtri klaasil ning sellega oluliselt vähendavad varikujutiste ning sisepeegelduste teket. Tänu mitmekihilisele HMC vääristusele on valguse ülekanne üle 97%. Filter kasutab ka õhukest raami, tänu millele sobib ka lainurkobjektiividega kasutamiseks, kuna ei tekita vinjeteerumist kaadri äärtes.

Milleks on UV filter vajalik?
UV filter blokeerib ultraviolettkiirguse (200 - 400nm lainepikkus) ning sellega takistab UV valguse sensorile jõudmist. Ultravioletne valgus on küll silmale nähtamatu (nähtava valguse lainepikkus on 380 - 760 nm), kuid siiski võib see pildi kvaliteedile mõjuda, kuna fotoaparaatide sensorid on võimelised UV kiirgust kinni püüdma. Seda eriti situatsioonides, kus UV kiirguse hulk on suurem (puhta õhuga mägedes, kevadel rannikualadel, väiksema osoonikihiga aladel). Tulemuseks on sel juhul tugevam sinine toon ning väiksema teravusega kujutised.

Kuna UV filter ei mõjuta kontrastsust ega värvitasakaalu, siis saab seda kombineerida koos teiste filtritega. UV filter sobib ka igapäevaseks objektiivi kaitsefiltriks. Objektiivi ees olev filter takistab mustusel ning niiskusel objektiivi esiklaasile jõudmist ning pakub ka lisakaitset, kui objektiiv peaks kukkuma või situatsioonides, kus on võimalik, et esiklaas saab kriimustada.
Product Details
122305

Filters

Filtri tüüp
UV filter
Filtrikeere (mm)
39
Seeria
Hoya UX
Vääristus
Hoya Multi Coated Water Repellent
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • SmartPOST
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi

Menu

Settings