Товаров
Фильтры
Категории
00.00
Стоимость всего: 0.00
До бесплатной доставки не хватает:
До бесплатной доставки не хватает:
Новостная лента
Сравнение

Возврат в течение 14 дней

14-PÄEVANE TAGANEMISÕIGUS ONOFF'i E-POES


Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. ONOFF'i e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud. Ostes ONOFF´i e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega: 


1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemise õigus kehtib ainult eratarbijatele, juriidilistele isikutele seda ei kohaldata.
2. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Nt ei tohi kohvimasinaga teha kohvi, pesumasinaga pesta pesu, lülitada sisse arvutit jne. Tagastada ei saa audio- ja videosalvestusi ning arvutitarkvara, juhul kui tarbija on ümbrise avanud; suletud pakendiga asju, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel, kui pärast kohaletoimetamist on pakend avatud (nt puhastusvahendid, filtrid, printeritarvikud, kulumaterjalid, andmekandjad, hügieenitooted jne).  
3. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaableid, lisaotsikuid jne). Kui tegemist on kampaaniatootega, mille ostuga kaasnes kingitus või mingi muu toode, tuleb tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).
4.  Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on ONOFF-il õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.  
5.  Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (vabas vormis) ning saata see e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
7.  Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale toode).  
8. ONOFF tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.  Tagasimaksete tegemisest võib keelduda seni, kuni lepingu esemeks olev asi on tagasi saadud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
9.  Kui ostja on sõnaselgelt valinud ONOFF-i pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
10. Ostja kannab talle üleantud kauba tagastamisega seotud otsesed kulud (sh. posti- ja tarnekulud).
11. ONOFF ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale


Kui mistahes ONOFF'i e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.

  • Secret word