Товаров
Фильтры
Категории
00.00
Стоимость всего: 0.00
До бесплатной доставки не хватает: 299
До бесплатной доставки не хватает: 299
Новостная лента
Сравнение

Возврат в течение 14 дней

14-PÄEVANE TAGANEMISÕIGUS ONOFF'i E-POES


Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. ONOFF'i e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud. Ostes ONOFF´i e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega: 


1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 14-päevane tagastamisõigus kehtib ainult eratarbijatele. Juriidilistele isikutele 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.

2. Kaubaga on võimalik tutvuda ja selle sobivuses või mittesobivuses veenduda, kaubaga tutvumine tähendab samaväärset kasutamist nagu jaekaupluses enne ostmist. Nt ei tohi kohvimasinaga teha kohvi, pesumasinaga pesta pesu jne.

3. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).

4. Tagastamisele kuuluva kauba halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

5. Tagastamisele ei kuulu kulumaterjalid (printeritarvikud, cd/dvd toorikud jne), arvutimängud, tarkvara ning kehahooldus- ja hügieenitooted juhul kui ostja on toote pakendi avanud.

6. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

7. ONOFF tagastab taganemisavalduse kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui ostja on sõnaselgelt valinud ONOFF’i pakutud kõige odavamast  eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea ONOFF ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

8. Kõik otseselt kaubast taganemise kulud kannab ostja.

 

Kui mistahes ONOFF'i e-poe sätestatud tingimus raskendab tarbijal lepingust taganemise õigust võrreldes Võlaõigusseadusega, on see tingimus tühine.

  • Secret word