Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Uudised
UudisedSamsung Screen Care
Võrdlus

Samsung Screen Care

ONOFF-ist ostetud Samsungi uusimate nutitelefonide Galaxy S6 ja S6 edge omanikele pakume nüüdsest tasuta kindlustuse oma seadme veeõnnetuste vastu. Kõigile neile Samsungi S6 ja S6 edge telefonidele, millel on juba toimiv Screen Care ekraanikindlustus, laieneb 6. juulist ka kindlustus veeõnnetuste vastu. Pärast 6. juulit saavad Samsungi uusimate telefonide omanikud GALAXY apps rakendustepoest alla laadida ja aktiveerida uuenenud rakenduse 

Screen Care +, mis kindlustab seadme nii veeõnnetuste kui  ekraani purunemise vastu. Kindlustus hakkab toimima 30 päeva jooksul pärast aktiveerimist. Samsungi uusimate lipulaevade kindlustus Screen Care + kehtib 12 kuud ning antud kindlustusperioodi jooksul on võimalik telefoni parandada kuni kaks korda. Kindlustus laieneb ka väljaspool Eestit toimunud õnnetustele.
Samsung koostöös kindlustusettevõttega PZU tutvustas ekraanikindlustust Screen Care eelmise aasta oktoobris. Tänaseks kasutab seda 20 000 inimest. Ekraanikindlustus toimib Samsungi Galaxy seeria nutiseadmetel: Note 4, Galaxy Note Edge, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy Alpha, Galaxy S5 ja Galaxy Tab S. Kindlustus Screen Care +, mis kaitseb ka veeõnnetuste vastu, toimib Samsungi uusimatel telefonidel S6 ja S6 edge.
Lisainfo saamiseks külasta www.ScreenCare.ee