Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
UudisedSamsung QLED teler viib sind järgmisele reisile!
Võrdlus

Samsung QLED teler viib sind järgmisele reisile!


Vt kampaaniatooteid siit!

 

KAMPAANIA REEGLID “OSTA QLED TELER JA SAAD REISIKUPONGI VÄÄRTUSEGA 300 €” 

 

 1. SIA „Samsung Electronics Baltics”, registreerimisnumbriga 40003963909, aadressiga 6 Duntes, Riia, LV-1013, Läti (edaspidi – Samsung), organiseerib tooteedenduse eesmärgil kampaania “Osta QLED teler ja saad reisikupongi väärtusega 300 €” (edaspidi – Kampaania).
 2. Kampaania viiakse läbi Eestis, Lätis, Leedus.
 3. Kampaaniaperiood on 27.03.2017 kuni 31.05.2017 (edaspidi– Kampaania periood).
 4. Kampaaniatoodeteks on kõik Samsung QLED telerite mudelid (edaspidi – Kampaaniatooted) - QE88Q9FAMTXXH, QE75Q8CAMTXXH, QE75Q7FAMTXXH, QE65Q8CAMTXXH, QE65Q7CAMTXXH, QE65Q7FAMTXXH, QE55Q8CAMTXXH, QE55Q7CAMTXXH, QE55Q7FAMTXXH. Kampaaniatoodeteks kvalifitseeruvad vaid Samsungi poolt levitatavad tooted. Vaidluste korral langeb valitud teleri kampaanias osalemise väljaselgitamise kohustus ostjale.
 5. Iga Kampaaniaperioodil ostetud Kampaaniatootega on ostjal õigus saada 300 euro väärtuses kupong, mida saab kasutada Samsungi poolt väljavalitud reisibüroos (edaspidi – Kingitus).
 6. Kingituse saamiseks peab ostja kuni 31.05.2015 külastama veebilehte www.samsungpromo.ee ning registreerima Kampaaniatoote ostu sisestades nime, perekonnanime, e-posti aadressi, ostetud teleri mudeli, seerianumbri, ostu sooritamise riigi, ostu kuupäeva, laadima üles jpg või pdf formaadis ostutšeki ning andma kinnituse nende reeglite aktsepteerimiseks. Kui registreerumine õnnestub, toimub registreerumise ja registreerumise detailide ülevaatamine ning seejärel saab ostja e-kirja teel manusena lisatud Kingituse. Pärast 31.05.2017 saadetud registreerumistaotlusi ei aktsepteerita.
 7. Kingitust saab kasutada reisibüroos kuni 31.12.2017. vaid ostja, kes registreerus Kingituse saamiseks. Kingituse kasutamiseks peab ostja esitama reisibüroos oma isikut tõendava dokumendi ja ostutšeki ning ostja nimi, perekonnanimi Kingitusel ja isikut tõendaval dokumendil peavad kattuma. Kingitus ei ole edasiantav ning seda ei saa kasutada kolmanda poole poolt.
 8. Kingitust ei saa rahaks ümber vahetada. Kingitus tuleb ära kasutada ühe ostu raames.
 9. Samsung ei ole vastutav (a) Kampaania reeglitele mitte vastavate registreerumistaotluste (ebapiisava infoga, tähtajast hilisemase esitamisega), (b) telekommunikatsiooniteenuste tõrgete, (c) ebatäpse e-posti aadressi sisestamisest tuleneva kinnitava e-kirja mitte kättesaamise eest.
 10. Ostja nõustub sellega, et Samsung töötleb tema isikuandmeid (isiklikud detailid, e-posti aadress, teave ostetud Kampaaniatoote kohta) Kampaania organiseerimise ja läbiviimise eesmärgil, seejuures Kingituse kättetoimetamiseks. Isikuandmeid säilitatakse kuni Kampaania reeglites kehtestatud kaebuste esitamise perioodi lõpuni.
 11. Kampaania kehtib vaid jaevõrgust ostu sooritanud ostjatele ning ei ole mõeldud edasimüügiks mõeldud kaupadele.
 12. Ostjale ei ole kohustust Kingitust üle anda, kui selgub, et ostja ei vastanud Kampaania reeglites kehtestatud tingimustele või on Kampaania läbiviimist ebaausalt mõjutanud.
 13. Kui ostja vastab kõigile Kampaania tingimustele, kuid reisibüroo ei aktsepteeri siiski Kingitust või ei paku piisavat teenindust, peab ostja pöörduma kaebusega vastava reisibüroo poole. Samsung ei ole vastutav reisibüroo poolt Kampaaniaga seonduvate piirangute ja muudatuste ega teiste tegevuste ega tegemata jätmiste eest.
 14. Kampaania kohta saab kaebusi esitada kuni 1.09.2017 helistades või kirjutades Samsungi teeninduskeskusesse. Eesti Tel: 800 7267 E-post: info@samsung.ee