Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Uudised
UudisedSamsung Galaxy S9 ja S9+ on kohe kohal! Eeltellijad saavad selle nädal varem ja soodsamalt!
Võrdlus

Samsung Galaxy S9 ja S9+ on kohe kohal! Eeltellijad saavad selle nädal varem ja soodsamalt!

 

Eeltelli nüüd Samsungi kõige uuem telefon - Galaxy S9 või S9+! Sissemakse vaid 100€, ülejäänud summa võid maksta hiljem, kuid enne telefoni kättesaamist. Telefonide hinnad vastavalt S9 puhul 849€ ning S9+ puhul 949€, mõlemal on valida kolm värvitooni: must, sirelililla ja korallsinine. Vaata mudeleid siit!

 

Eeltellija säästab kuni 450€, tagastades oma vana nutitelefoni, ning saab uue kätte kuni 7 päeva varem! Loe kampaaniatingimusi allpool!

 

Pakkumine kehtib ONOFF-i kauplustes ja e-poes kuni 15.03.2018. Müügilettidele jõuavad Galaxy S9 ja S9+ alates 16. märtsist.

 

Neli lihtsat sammu:

1) tee Galaxy S9 või S9+ eeltellimus e-poes või kaupluses kohapeal

2) kui oled uue telefoni kätte saanud, täida veebipõhine taotlusvorm aadressil www.tagasiost.ee hiljemalt 31.03.2018

3) saada oma vana telefon Samsungile koos allkirjastatud tagasiostu lepinguga, kasutades sulle saadetud tagastusümbrikku (tagastus on tasuta)

4) pärast sinu taotluse heakskiitmist ning seadme hindamist teostatakse makse 3 päeva jooksul.

 

Kampaaniatingimused.

Samsung Galaxy S9 & S9+ nutitelefoni ettetellimiskampaania.

 1. SIA „Samsung Electronics Baltics”, registreerimisnumber: 40003963909, aadress: 6 Duntes tn, Riia, LV-1013, Läti (edaspidi – Samsung) korraldab nutitelefonide Samsung Galaxy S9 ja S9+ müügi edendamiseks nutitelefonide Samsung Galaxy S9 ja S9+ ettetellimiskampaania (edaspidi – Kampaania).
 2. Kampaania viiakse läbi veebis ning Samsungi veebilehel näidatud partnerite kauplustes (edaspidi – Kauplus).
 3. Kampaania kestab alates 25. veebruarist 2018 20.00 kuni 15. märtsini 2018 23:59 (edaspidi – Kampaaniaperiood).
 4. Kampaaniatoodeteks on nutitelefonid Samsung Galaxy S9 (mudeli nr SM-G960FZBDSEB, SM-G960FZKDSEB, SM-G960FZPDSEB) ja nutitelefonid Samsung Galaxy S9+ (mudeli nr SM-G965FZBDSEB, SM-G965FZKDSEB, SM-G965FZPDSEB) (edaspidi koos nimetatud – Kampaaniatoode).
 5. Kampaanias osalevatel klientidel on õigus veebis tellitud Kampaaniatoode varem kätte saada või soetada, ning seejuures võimalus säästa kuni 450 EUR.

 

Kampaanias osalemine

 1. Kui Klient soovib osaleda Kampaanias, peab ta Kampaaniaperioodi jooksul soetama Kampaaniatoote.
  1. Eeltellitud Kampaaniatooted tarnitakse kliendi poolt näidatud aadressile alates 8. märtsist 2018.a, tingimusel, et klient on esitanud Kampaaniatoote ettetellimuse hiljemalt 7. märtsil 2018.a enne kella 23.50. Hiljem ettetellitud Kampaaniatoodete tarnimine algab 16. märtsist 2018.a.
  2. Kui klient tagastab oma vana nutitelefoni allpool kirjeldatud viisil, on tal õigus kuni 450 € suurusele tagasimaksele (maksimaalne summa, tegelik summa sõltub tagastatava vana nutitelefoni väärtusest).
  3. Korraldaja eeldab, et nutitelefon, mille klient uue telefoni vastu tagastab, on kasutatud. Samas pole kliendil keelatud tagastada uut nutitelefoni. Nutitelefon peab olema originaal – võltsitud nutitelefone vastu ei võeta.
   • Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote soetamist peab klient külastama hiljemalt 31. märtsil 2018.a tagasiostu veebliehte www.tagasiost.ee, näitama ära Kampaaniatoote IMEI-koodi ja näitama ära oma vana nutitelefoni hinnangulise tagasiostuväärtuse. Klient mõistab, et see hinnang on näitlik ja ligikaudne. Täpse tagasiostuväärtuse määrab ülalmainitud tagasiostu veebilehel nimetatud tagasiostu korraldaja (edaspidi – Korraldaja). Pärast nutitelefoni väärtuse hindamist kasutab klient määratud postiteenust nutitelefoni tagastamiseks Korraldajale. Kui klient oma vana nutitelefoni Korraldajale ei tagasta, pole kliendil õigus vastavat tagasimakset saada.*
   • Tagasimakse summas kuni 450 € koosneb vana nutitelefoni väärtusest summas kuni 350 EUR (maksimaalne summa, tegelik summa sõltub tagastatava vana nutitelefoni väärtusest) ja fikseeritud ostupreemiast summas 100 EUR. Vana nutitelefoni väärtus sõltub seadme seisukorrast ja mudelist.*
  4. Korraldaja kontrollib vana nutitelefoni mudelit, selle seisukorda ja kliendi poolt hinnatud väärtust ning kas kinnitab kliendi hinnangu või muudab seda.*
   • Kliendile tehakse tagasimakse, mis koosneb Korraldaja poolt kinnitatud või muudetud tagasiostuväärtusest ja 100 € suurusest ostupreemiast. Klienti teavitatakse hindamise tulemusest meili teel.*
   • Enne, kui klient oma vana nutitelefoni postitab, peab ta eemaldama nutitelefonist kõik sellega seotud kliendikontod, sealhulgas, ent mitte üksnes, Google’i konto (kõik Android-nutitelefonid), Samsungi Konto (Samsungi nutitelefonid), iCloudi (iOS nutitelefonid) ja taastama täielikult nutitelefoni tehasesätted. Väärtusliku info kaotsimineku vältimiseks soovitab Korraldaja teha sellest varundkoopia. Korraldaja ei võta endale mingit vastutust vanasse nutitelefoni jäetud privaatsete andmete turvalisuse eest.*
   • Kampaaniale kohaldatakse Veebipoe üldisi müügi- ja tarnetingimusi, kui käesolevates reeglites pole selgesõnaliselt sätestatud teisiti.

 Üldtingimused

 1. Kliendil ei ole õigust allahindlusele, kui selgub, et klient on käesolevaid tingimusi eiranud või on Kampaania protsessi lubamatult mõjutanud.
 2. Kampaania on mõeldud üksnes jaemüügiklientidele ning seda ei kohaldata edasimüügiks ostetavatele toodetele.

 

Kontakt

Tel.nr: 800 7267

E-posti aadress: info@samsung.ee

_________________________

* Palume tutvuda tingimustega tagasiostu veebilehel www.tagasiost.ee; neid tingimusi kohaldatakse tagasiostutehingule ja need on käesolevate reeglite suhtes ülimuslikud.