Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
UudisedOsta Philipsi tolmuimeja - iga nädal ühele õnnelikule auhinnaks Philipsi rõivaauruti!
Võrdlus

Osta Philipsi tolmuimeja - iga nädal ühele õnnelikule auhinnaks Philipsi rõivaauruti!

ONOFF-i ja Philipsi kampaania ametlikud reeglid:

„Osta Philipsi tolmuimeja - iga nädal ühele õnnelikule auhinnaks Philipsi rõivaauruti!”


1. Loosikampaania sisu ja toimumiskoht:
1.1. ONOFF jaekaubanduse OÜ (edaspidi Korraldaja) ja Philipsi kampaania „Osta Philipsi tolmuimeja - iga nädal ühele õnnelikule auhinnaks Philipsi rõivaauruti!”  (edaspidi Loos) raames loositakse kõikide kampaaniaperioodil Philipsi tolmuimeja ostnud klientide vahel välja 8 auhinda: Philips GC320/55 rõivaauruti.

1.2. Loosis osalemiseks tuleb osta ONOFF-i kauplusest või e-poest ükskõik milline Philipsi tolmuimeja (kas kotiga, ilma kotita mudel või robottolmuimeja) ja registeerida end ONOFF-i püsikliendiks (kui tegemist on juba püsikliendiga, siis vaid kontrollida kassas oma kontaktandmed). Kampaaniaperioodil on Philipsi tolmuimeja ostjale püsikliendiks registreerimine tasuta.

1.3. Loosikampaania toimumiskoht on Eesti Vabariik.

2. Loosi periood
2.1. Loosis osalevad kõik ONOFF-i kliendid, kes ostavad Philipsi tolmuimeja kampaania perioodil 01.03.2017 kuni 30.04.2017.

3. Loosi tingimused:
3.1 Auhindade loosimised viiakse läbi järgmistel kuupäevadel ja iga kord loositakse 1 auhind:

  • 13. märtsil (osalevad 1.-12.03.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 20. märtsil (osalevad 13.-19.03.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 27. märtsil (osalevad 20.-26.03.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 3. aprillil (osalevad 27.03.-2.04.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 10. aprillil (osalevad 3.-9.04.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 17. aprillil (osalevad 10.-16.04.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 24. aprillil (osalevad 17.-23.04.17 ostu sooritanud kliendid),
  • 2. mail (osalevad 24.-30.04.17 ostu sooritanud kliendid).

Auhinnavõitjate loosimise viib läbi Korraldaja.

3.2. Auhindade kätteandmine:

3.2.1Korraldaja võtab võitjaga ühendust ja lepib kokku Auhinna kättesaamise aja ning koha. Võitja nimi avaldatakse ONOFF-i Facebooki lehel hiljemalt kahe tööpäeva jooksul pärast loosimist.
3.2.2. Auhinna väljastamisel on ONOFF-i esindajal õigus küsida Auhinna võitjalt isikut tõendavat dokumenti, mis on vajalik veendumaks, et Auhind väljastatakse õigele võitjale.
3.2.3. Kampaania käigus Kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. Võitja poolt tehtud võidu kättesaamisega seotud kulutusi ei kompenseerita.
3.2.4. Auhind väljastatakse vaid siis, kui võitja on täitnud kõiki Loosi reegleid. Kampaanias osaleja kinnitab korraldajale enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud reeglitele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kampaania kohta kehtestatud kõikide tingimustega. Kampaanias osalemisega annab kampaanias osaleja korraldajale nõusoleku kasutada oma isikuandmeid kampaania auhindade loosimistel võitjate väljaselgitamiseks, võitjate nimede avaldamiseks ja auhindade kätteandmiseks, samuti isikuandmete säilitamiseks peale kampaania lõppu võimalike vaidluste lahendamiseks.

3.3. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhinnad välja loosimata ja/või auhinnad võitjatele üle andmata, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele ONOFF-i Facebooki lehe vahendusel.

3.4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

3.5. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult kampaania korraldaja asukohta ONOFF Jaekaubanduse OÜ, Magdaleena 3, Tallinn.

3.6. Loosis ei osale ONOFF Jaekaubanduse OÜ töötajad.

 

Vali Philipsi tolmuimeja siit:

Robottolmuimejad

- Tolmukotita tolmuimejad

- Tolmukotiga tolmuimejad

- Varstolmuimejad