Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
UudisedNaudi valjemalt!
Võrdlus

Naudi valjemalt!

Meil on hea meel teada anda, et kõik, kes ostavad ONOFF-ist Galaxy A-seeria telefoni, saavad nüüd kingituseks kaasaskantava kõlari Level Box Slim! 

 

KAMPAANIA ÜLEVAADE:

  • Kampaania kehtib 15. maist kuni 5. juunini 2017 a. 
  • Klientidel, kes ostavad Kampaaniaperioodil uue (st mitte kasutatud ega remonditud) Samsung Galaxy A nutitelefoni SM-A320FZDNSEB, SM-A320FZKNSEB, SM-A320FZINSEB, SM-A520FZDASEB, SM-A520FZKASEB, SM-A520FZIASEB) on õigus saada koos iga ostetud Kampaaniatootega kingitusena tasuta kaasaskantav kõlar Level Box Slim (EO-SG930CLEGWW) (edaspidi nimetatud Kingitus).
  • Osalejal ei ole õigust saada Kingitust, kui toode tagastatakse jaemüüjale defektide tõttu või muudel põhjustel.
  • Kingituse saamiseks peab Osaleja külastama veebilehte www.SamsungGift.ee ja end registreerima, sisestades enda ja ostetud toote kohta järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, meiliaadress, ostetud telefoni mudel, selle IMEI-number, linn ja Ominva pakitoimetuskoht Eesti territooriumil, kus klient soovib Kingituse kätte saada. Osalejad peavad ostu tõendava dokumendi .jpg, jpeg või .PDF formaadis üles laadima ja nõustuma Kampaania Tingimustega ning seejärel vajutama nuppu „Registreerun“. Seda tuleb teha hiljemalt 7. juunil 2017.a. kell 23.59. 
  • Korraldaja saadab Osalejale ajavahemikul 8. juunist kuni 30. juulini 2017.a Kingituse vastavasse Omniva pakitoimetuskohta. Saatekulud tasub Korraldaja. Osalejat teavitatakse Kingituse saatmisest tema poolt näidatud Omniva pakitoimetuskohta meili- ja tekstisõnumiga. 
  • Korraldaja jätab endale õiguse muuta Kampaania tingimusi põhjendatud juhtudel ja kooskõlas kohaldatavate õigusaktidega. Kui Osalejal on Kampaania kohta küsimusi, võib ta esitada need kuni 31. augustini 2017.a, helistades või kirjutades Samsungi kõnekeskusele: 800-7267, info@samsung.ee. Kampaania korraldaja on SIA Samsung Electronics Baltics, registrinumber 40003963909, aadress – Duntes tn 6, Riia, LV-1013, Läti.

Vaata Samsung Galaxy A3 mudeleid siit ja A5 mudeleid siit! Kõikidele ONOFF-ist ostetud Galaxy A3 ja A5 telefonidele kehtib ka Galaxy Care ekraani- ja veekindlustus. Ning kui tood oma vana telefoni meile, saad uue Samsungi veel soodsamalt. Lisainfo kauplustes!