×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Xiaomi Amazfit GTR 2E, heleroheline

1319399

108

Add to compare0
3-5 рабочих дней
До бесплатной доставки осталось 499,00 €

5+ шт.

Рассрочка
Описание

Amazfit GTR 2e – nutikas klassika.

 • 2.5D kumer raamitu disain
 • Põhjalik tervise ja aktiivsuse jälgimine
 • 24 päeva kestev aku


Kumer raamitu ja alati aktiivne ekraan
Amazfit GTR 2e on varustatud kirka 1,39-tollise AMOLED ekraaniga, mille kontrastsed värvid teevad iga graafiku ja parameetri selgelt loetavaks. Kella kumer ekraan läheb sujuvalt üle alumiiniumist korpusele, luues kaunima visuaalse pildi ning jättes ka rohkem ruumi olulisele infole. Lisaks on Amazfit GTR 2e ekraan kaetud sõrmejälgede vastase pealispinnaga, mis hoiab ekraani pikemalt puhtana.

24/7 südametöö jälgimine
Amazfit GTR 2e õhukesse korpusesse on pakitud BioTracker 2 PPG optiline sensor, mis jälgib Su südametööd 24 tundi päevas. Treeningu käigus hoiab andur pulsil teravat pilku peal ning kui pulss peaks liiga kõrgeks minema, annab kell sellest Sulle kohe teada. Lisaks toetab BioTracker 2 PPG andur RealBeats AI'l põhinevat tehnoloogiat, mis oskab automaatselt rütmihäireid tuvastada. Lisaks südametegevusele hoiab Amazfit GTR 2e silma peal ka sellel, kui kauaks istuma oled jäänud, kui palju kaloreid põletad ning kui hästi öösel magad. Kõik selleks, et õpiksid end paremini tundma ning looksid tervislikke harjumusi.

Vere hapnikusisalduse mõõtmine
Vere hapnikusisaldus on üks olulisemaid näitajaid inimese tervises. Et sel mugavamalt silma peal hoida on Amazfit GTR 2e varustatud verehapnikku mõõtva sensoriga.

PAI tervisejälgimine
Amazfit GTR 2e kasutab Su pulsiinfot, treeningute kestust ja muid keerukaid terviseandmeid, et anda Su tervisele hinnang.

Unejälgimine
Hea ööuni on tänapäeva maailmas esmatähtis. Seetõttu pakub Amazfit GTR 2e põhjalikku unejälgimist, mis oskab täpselt tuvastada erinevaid unefaase ja jälgida ka hingamist. Selle põhjal teeb kell analüüsi ning annab nõuandeid ööune parandamiseks. Täpsemaks analüüsimiseks oskab kell tuvastada ka uinakuid.

Stressijälgimine
Stress on mitmete terviseprobleemide põhjustajaks. GTR 2e nutikellaga saad kontrollida, kui kõrge Su stressitase on – nii tead, mil peaksid aja maha võtma.

90 treeningrežiimi
Lülita sisse sobilik treeningrežiim ning trenni lõpus annab kell põhjaliku kokkuvõtte nii kell ekraanil kui telefonirakenduses. Kusjuures automaatne treeningu tuvastus võimaldab trenni tegema hakata isegi ilma režiimi valimata.*
*Toimib kuue treeningrežiimiga: jooksmine, linttrenažöör, kõndimine, rattasõit, basseinis ujumine ja elliptiline trenažöör.

Nutikas häälassistent
Lülita sisse treeningrežiim või ava pulsijälgimise rakendus ja muud – täiesti käed-vabalt ja ilma internetiühenduseta tänu GTS 2e nutikale häälassisendile.

5 ATM veekindlus
Amazfit GTR 2e on veekindel kuni 50 meetri sügavuseni ning salvestab edukalt ka ujumistreeninguid. Nii saad kella käe peale jätta nii duši all, vihmasajus kui ka basseinis või meres.

Kauakestev aku
Amazfit GTR 2e aku kestab keskmiselt kuni 24 päeva järjest. Naudi mitu nädalat põhjalikku aktiivsus- ja terviseinfot ilma laadijat kaasas kandmata.

 • Tüüpiline kasutus: 24 päeva
  Aktiveeritud pulsiandur, unejälgimine, 150 teavitust päevas, 30 korda ekraani aktiveerimist, 5 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
 • Energiasäästlik kasutus: 45 päeva
  Bluetooth, pulsiandur ja nutifunktsioonid välja lülitatud, 100 korda ekraani aktiveerimist.
 • Aktiivne kasutus: 12 päeva
  Kõik nutifunktsioonid ja sensorid sisse lülitatud, 150 teavitust, 100 korda ekraani aktiveerimist, 15 minutit ekraanikasutust, 3 treeningut nädalas, 30 minutit GPSiga jooksmist.
Подробнее о товаре
1319399

Экран

Диагональ экрана (")
1,39
Разрешение экрана
454x454
Технология экрана
AMOLED
Сенсорный экран
+

Технические характеристики

Funktsioonid
nutiteavitused, sammud, pulsisagedus, uneaeg, stressitase, vere hapnikusisaldus, läbitud vahemaa, tempo, treeningu kestus, põletatud kalorid
Водозащита
Veekindel (kuni 50 m / 5ATM)
Совместимость
iOS , Android
Мониторинг активности
+

Сеть

Версия Bluetooth
5.0
WiFi
+
GPS
GPS + GLONASS

Мультимедиа

Микрофон
+

Батарея

Aku kestvus
Kuni 24 päeva

Другое

Цвет
heleroheline
Отзывы
Комментариев нет
Информация о доставке
Доставка

3-5 рабочих дней

Доступные способы доставки

 • SmartPOST
 • DPD pakiautomaat
 • Tulen ise poodi järgi
 • Kulleriga maja ette

Menu

Settings