×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

GIMBAL RS 3 MINI/CP.RN.00000294.01 DJI

1388691
CP.RN.00000294.01

399,90

Add to compare0
3-5 рабочих дней

5+ шт.

Период
Описание
RS-seeria esimene minimudel DJI RS 3 Mini on väike ja kerge käeshoitav stabilisaator, mis suudab toetada kuni 2-kilost raskust. See sobib kasutamiseks levinumate kaamerate ja objektiivide kombinatsioonidega ning pärib RS 3 seeria suurepärase stabiliseerimisvõime. DJI RS 3 Mini abil vabastad oma loomingupotentsiaali ja saavutad pingutuseta professionaalse tulemuse.
 • Kerge disain – vaid 795 g
 • Toetab nt Sony A7 + 24-70mm f/2.8 GM
 • Bluetooth ühendus
 • RS 3 stabiliseerimisalgoritm
 • Toetab vertikaalset salvestamist ilma lisatarvikuteta
 • 1,4-tolline värviline puuteekraan

Läbimurre kompaktses korpuses
RS 3 Mini võtab kasutusele uuendusliku disaini, mis hõlmab väiksemat konstruktsiooni, integreeritud akut ja vertikaalse salvestuse võimalust ilma lisatarvikuid vajamata. Kompaktne ja kaasaskantav korpus mahub hõlpsasti kotti, võimaldades seda vaevata kõikjale kaasa võtta. RS 3 Mini on umbes poole väiksem kui RS 3 Pro, mis muudab selle pikaajalisel kasutamisel mugavamaks.

Super kerge, lihtne juhtida
RS 3 Mini kaalub portreeasendis vaid 795 g – see on ligikaudu 50% kergem kui RS 3 Pro ja 40% kergem kui RS 3. Horisontaalse plaadiga pildistades kaalub see vaid 850 g. Lisaks tagab kontsentreeritud tasakaalukese stabiilsema ja ergonoomilisema kasutuskogemuse.

Pingutuseta võimsus
RS 3 Mini kandevõime on kuni 2 kg, mis teeb sellest oma kaalu poolest oma kategooria parima*, võimaldades sel hõlpsasti hakkama saada ka suuremate seadistustega nagu Sony a7S III + 24–70 mm f/2.8 GM. See sobib kasutamiseks nii täiskaader- kui poolkaaderkaameratega, toetades laias valikus kaamera ja objektiivi kombinatsioone. Tänu suure pöördemomendiga mootoritele suudab RS 3 Mini säilitada stabiilse salvestamise ka suumides enamiku objektiivide maksimaalsele fookuskaugusele, ilma et oleks vaja tasakaalu korrigeerida.
*2023. aasta jaanuari seisuga.

Professionaalne stabiliseerimine
RS 3 Mini pärib RS 3 seeria suurepärase stabiliseerimisalgoritmi, tagades professionaalse kvaliteediga võtted. Olenemata sellest, kas jäädvustad madala nurga all või taskulambirežiimis, jäävad võtted stabiilseks.

Uus kahekihiline kiirkinnitusplaat
Täiustatud kahekihilisel kiirkinnitusplaadil on kumera paigutusjuhikuga ülemine plaat, mis takistab kaamera pöörlemist ja lõdvenemist. Selgete kinnitus- ja lukustusmärkide abil on stabilisaatori üles seadmine ja kokku panemine veelgi lihtsam. See toetab ka ARCA standardit, võimaldades mugavalt statiivide vahel vahetada.

Vertikaalne salvestus ilma lisatarvikuteta
RS 3 Mini mudeliga on RS-seeria teinud läbimurde vertikaalses salvestamises. Saad lülituda kohe portreeasendisse ilma lisatarvikuid vajamata.

Lihtsalt kinnita standardne kiirkinnitusplaat gimbali vertikaalse liigendi külge ja filmi sisu, mis on optimeeritud sotsiaalmeedia jaoks.

Võrreldes teiste gimbalite portreerežiimidega, on RS 3 Mini pöördenurk portreerežiimis oluliselt laienenud. See pakub isegi sama juhtimiskogemust kui horisontaalrežiim.

NATO laienduspesa
RS 3 Mini on varustatud NATO pesaga, mis toetab lisaseadmete, nagu käepidemete, lisatulede ja videomonitoride paigaldamist, võimaldades rohkem konfiguratsioone ja suuremat paindlikkust.

Bluetooth ühendus
RS 3 Mini on varustatud Bluetooth tehnoloogia, mis debüteeris RS 3 Pro mudelis. See funktsioon toetab levinumaid hübriidkaameraid ja võimaldab RS 3 Mini'l pärast esialgset sidumist automaatselt kaameraga uuesti ühenduda.

Pärast Bluetoothiga sidumist saad oma kaamera videosalvestuse ja pildistamisfunktsioone otse gimbali salvestusnupu kaudu juhtida. Kui kasutad Sony kaamerat koos toetatud objektiiviga, saad objektiivi optilist või digitaalset suumi otse eesmise kettaga kontrollida, kaotades vajaduse kaamera juhtkaabli järele.

Värviline 1,4-tolline puuteekraan
RS 3 Mini'l on 1,4-tolline värviline puuteekraan koos uue kasutajaliidesega. Reguleeri enamikku funktsioone ilma rakenduseta ja pääsed kiiresti ja intuitiivselt juurde tavalistele seadetele.

Esikettaga teravustamine
Nagu ülejäänud DJI RS-seeriatel, on ka RS 3 Mini-l ergonoomiline eesmine ketas, mida saab kasutada fookuse, ISO, ava, katiku ja muude parameetrite reguleerimiseks. Juhi gimbali kolme telje liikumist eesmise kettaga tõhusama salvestuskogemuse saamiseks.

Salvesta 10 tundi järjest
Integreeritud akukäepide kestab kuni 10 tundi järjest, pakkudes piisavat võimsust, et rahuldada täielikult kogu päeva võttevajadusi. Lae RS 3 Mini taas täis kõigest 2,5 tunniga, et kiiresti salvestamise juurde naasta. Seda saab isegi laadimise ajal kasutada.

Komplekti kuulub:
 • Kaamera stabilisaator
 • USB-C laadimiskaabel 40 cm
 • L-kujuline USB-C Multi-Camera Control kaabel 30 cm
 • RS Mini kiirkinnitusplaat
 • RS Mini statiiv
 • Kruvikomplekt
Подробнее о товаре
1388691
Отзывы
Комментариев нет
Информация о доставке
Доставка

3-5 рабочих дней

Доступные способы доставки

 • Tulen ise poodi järgi
 • Kulleriga maja ette
 • Omniva
 • DPD Pickup
 • SmartPOST
 • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings