×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Hoya filter ringpolarisatsioon HD Nano 55mm

201084

64,90

Add to compare0
3-5 рабочих дней

4 шт.

Период
Описание
Pinnalt peegeldumisel valgus polariseerub. Polariseerumise määr sõltub suuresti valguse peegeldumisnurgast, mis sõltub omakorda materjali pinnaomadustest. Peegelduva valguse maksimaalne polarisatsioon toimub veepinna puhul 37, klaasi puhul 32 kraadise nurga all. Polarisatsioonifiltrit kasutatakse just selleks, millise nurga all polariseerunud kiired sisenevad kaamera objektiivi. Sellega on võimalik eemaldada soovimatuid peegeldusi erinevatelt pindadelt, nagu klaas või vesi ning tõsta ka värviküllasust ning kontrastsust. Polarisatsioonifiltri kasutamine on imelihtne, kuna efekt on näha pildiotsijas/kaamera ekraanil ning muutub vastavalt filtri pööramisele. Filtri faktor on muutuv ning sõltub suuresti sellest, mis asendis on filter ning päike.

Näiteks jalutad ilusal päikselisel päeval rannas või mägedes ning soovid talletada seda igaveseks. Polarisatsioonifiltrita fotot tehes jääb taevas valgem, pilved sulanduvad taevasse ning veepind või maastik ei ole nii intensiivset tooni, kui Sa seda palja silmaga näed. Samas kasutades polarisatsioonifiltrit on võimalik talletada taevas sügavsinisena ning pilved kontrastsemana ning valgena. Kas soovid talletada ookeani veel värviküllasemana, või püüda kaadrisse peegeldusi veepinnalt/elimineerida peegeldust? Seda kõike saab muuta lihtsalt polarisatsioonifiltrit kaamera ees keerates. Samamoodi saab kasutada polarisatsioonifiltrit, et udu või sudu intensiivsust tõsta, või kaadrist pea täielikult eemaldada. Või hoopis talletada taimestik intensiivsemate toonidega.

Kui Sa pildistad mustvalgele filmile, siis kombineerides polarisatsioonifilter punase filtriga, saad tõsta kaadri kontrastsust olulisel määral. Niimoodi jääb ka tavaline hall taevas kaadrisse kui sünge tormipilvede kogum. Polarisatsioonifilter võiks olla koos UV või Skylight filtriga iga fotograafi varustuses. Polarisatsioonifiltri abil saad pea iga vaate muuta sügavamaks, dramaatilisemaks ning tõsta värvi intensiivsust.

Hoya HD Nano seeria filtritel on täiesti uus Nano vääristus, mis katab filtri pinna palju tasasemalt kui varasemalt. Samuti on uued Nano seeria filtrid vastupidavamad pidevale puhastamisele ja kriimustustele. Uus vääristus aitab ka paremini eemal hoida vett ja õli. See kõik tagab lihtsama hoolduse ja pikema eluea. 

 • 25% parem valguse ülekanne, kui teistel polarisatsioonifiltritel
 • Uus 16-kihiline Nano vääristus
 • Plekke, vett ja õli hülgav vääristus tagab lihtsama puhastuse
 • Uus ülitugev vääristus on 200% rohkem kriimustuskindlam
 • Võimendab taeva sügavsinist tooni ning toob pilved rohkem esile
 • Üliõhuke alumiiniumraam – sobib kasutamiseks ka lainurkobjektiividega
Подробнее о товаре
201084

Фильтры

Filtri tüüp
Ringpolarisatsioonifilter
Filtrikeere (mm)
55
Seeria
Hoya HD Nano
Vääristus
HD Nano Coating
Отзывы
Комментариев нет
Информация о доставке
Доставка

3-5 рабочих дней

Доступные способы доставки

 • Tulen ise poodi järgi
 • Kulleriga maja ette
 • Omniva
 • DPD Pickup
 • SmartPOST

Menu

Settings