Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Uudised
KöögitehnikaKohvimasinadEspressomasinadDE'LONGHI ECAM350.55B Dinamica
Võrdlus

DE'LONGHI ECAM350.55B Dinamica

629
Kogus:tk
 • Vana hind: 799 €
 • Toote ID: 19104748
 • Laos: 5 tk

 • Kohaletoimetamine Eestis: 0-3 tööpäeva

 • Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

 • Toode on kaupluses
  Pärnu Papiniidu 42:1 tk
  Saaremaa Auriga keskus:1 tk
  Tallinn Sikupilli keskus:2 tk
  Tallinn Tähesaju City:1 tk
JärelmaksPeriood

Hinnata saavad ainult registreeritud kasutajad.

0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Espressomasina tüüp: Automaatne
 • Piimavahustussüsteem: Integreeritud piimaanum
 • Veemahuti maht: 1,8 l
 • Laius (mm): 240
 • Kohviubade mahuti: 300 g
* Suur informatiivne LCD ekraan puutetundlike nuppudega värv must
* 4 kohvijooki ühe nupulevajutusega ( Espresso Cappuccino Latte Macchiato Lungo+ MY funktsioon erinevate reguleerimisvõimalustega kohvijoogid
* De'Longhi LatteCrema System piimaanaum
* Kohvi temperatuuri reguleerimine
* Veehulga reguleerimine
* 2 kohvitassi samaaegne valmistamine
* Kuuma vee/auru toru kohvitila kõrguse reguleerimine 84 - 135mm
* Kohviubade mahuti: 300 g kohvipaksusahtel: 14 tassi
* Veepaagi maht: 1.8 l
* Veepumba võimsus: 15 bar
* Mõõdud 360x240 x 440 mm

Avasta koos De`Longhi kohvimasinatega Itaalia kohvi maitse!

De`Longhi kaubamärk on ülemaailmselt tuntud ekspert kohvivalmistamise uuenduste valdkonnas. See tagab kõrgtehnoloogia ja usaldusväärsuse. De`Longhi on põlvest-põlve edasi antud kirg kvaliteedi ja uuendusliku disaini vastu eelkõige aga armastus kohvi vastu - aromaatse sametise ja kompromissitult parima kohvi vastu.

De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Meie ettevõte on juba 140 riigis ja uuenduslike kohvivalmistamistehnoloogiate vallas kuulume maailma parimate ekspertide hulka. Ettevõtte nimi tuleneb ettevõtte omaniku nimest - Giuseppe De`Longhi. De`Longhi on midagi enamat kui lihtsalt kohv. See on põlvest-põlve edasi antud kvaliteet ja itaaliapärane disain. Põneva kohviloo kodu on Itaalia linn Treviso poeetiliselt tuntud kui coretese citta st lahke linn. Miks? See linn ei ole mitte ainult koht mille õhkkonda nautis Itaalia aristokraatia. Just Trevisos sündis De`Longhi.

Uus De`Longhi kohvimasin valmistab kohvi 10 retsepti järgi!

Automaatne Itaalia stiilis kohvimasin ECAM 350.55.B on suurepärane pakkumine kohviarmastajatele. De`Longhi kohvimasin Dinamica on projekteeritud selleks et tulla vastu kohviarmastajate kõikidele nõudmistele. Võimaldab ühe nupuvajutusega valmistada Itaalia klassikuid: aromaatset espressot coffe longi, doppio`t ristretto`t või espresso lungo`t ja laia valikut piimakohve alates hõrgutavast cappuccino`st kuni ideaalse latte macchiato` ja kreemja caffelatte`ni. Tänu arendatud „Minu Kohv“ funktsioonile saad piima ja kohvi proportsioone ja joogi kangust valides iga retsepti sobitada oma eelistustega.

Kuni 10 kohviretsepti

Tõeline Itaalia espresso või hoopis hõrgutav latte macchiato? Dinamica valmistab kohvi Sinu jaoks 12 retsepti järgi. Hõrgu kohvini on vaid üks hetk: vali uue ja intuitiivse LCD-ekraani menüüst üks punkt.

Optimaalne rõhk kohvivalmistamisel

Tänu Itaalia päritolule teame et iga kohvioa maitse esiletoomiseks peab ka kõige väikesemate detailide eest hoolt kandma. Optimaalne rõhk De`Longhi kohvimasinates võimaldab komplekse ja intensiivse aroomi.

Kaasaegne küttesüsteem kahe Thermoblock-veesoojendiga

Tänu Thermoblockile on kohv on valmistatud ideaalsel temperatuuril tagades parima maitseelamuse. Saavutamaks kiiresti hõrku jooki on kõik De`Longhi kohvimasinad varustatud automaatse piima vahustamise süsteemiga ja kahe Thermoblock-veesoojendiga mis säilitavad vajaliku temperatuuri kogu valmistamistsükli ajal. See on kooskõlas kõrgete kvaliteedistandarditega. Esimene on veesoojendi kohvi valmistamiseks teine piima soojendamiseks. Tänu sellele et piimakohv valmistatakse soojendi jahtumist ootamata on kohv valmistatud optimaalsetes tingimustes! Thermoblock-veesoojendi eelis on madal müratase ja kiire soojenemine mis tagab erakordselt mugava kasutamise. Niiviisi on kohvimasin silmapilguga valmis Sinu lemmikkohvi valmistamiseks.

Vaikne vastupidav kohviveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega

Kõigi piimakohvide aluseks oleva ideaalse aroomi ja maitsega espresso saavutatakse kohviubade õige jahvatamisega. Kõigil De`Longhi kohvimasinatel on sisseehitatud terasveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega mis tagab maksimaalse jahvatamise. See võimaldab erinevatest kohvisortidest valmistada ideaalse tõmmise. Terasveski võimaldab jahvatamise seadistusi määrata suurima täpsusega ja nii on võimalik esile tuua kohviubade rikkalik maitse. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehhaanilisele kulumisele. Sellistest lahendusetest saavad kasu professionaalsed baristad!

Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikudes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

LatteCrema Süsteem

Innovatiivne piimavahustamisüsteem LatteCrema on varustatud kahe eraldi hüdrosüsteemi ja täpse elektroonilise kontrollseadmega mis võimaldavad valmistada hõrku ja sametist lattet latte macchiato`t või kerge vahukihiga cappuccino`t. Süsteemil on kolm reguleeritavat piimavahu taset et valmistada kreemja ning sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule tihke tekstuuri ja mõnusa kohevuse. Võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel tänu millele Sinu lemmikkohv nt cappuccino vaimustab oma kreemja tekstuuriga. Tänu LatteCrema süsteemile säilib piimavaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi viimse tilgani.

IDEAALSELT TIHEDA TEKSTUURIGA - Piima vahustamise LatteCrema süsteem koos kolme piimavahu taset reguleeriva seadmega võimaldab valmistada ideaalselt kreemjat sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule mõnusa kohevuse.

IDEAALSELT KREEMJAS - LatteCrema süsteem võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel tänu millele cappuccino vaimustab oma kreemja tekstuuriga.

IDEAALSEL TEMPERATUURIL - Cappuccino temperatuur peab olema vahemikus 60-65 kraadi. LatteCrema süsteem tagab ideaalse temperatuuri igas kohvitassis.

KUNI VIIMSE TILGANI - Tänu LatteCrema süsteemile säilib piima vaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi kuni viimse tilgani.

Selleks et kohviga hetked oleks igas mõttes täiuslikud on De`Longhi hoolitsenud piimavahustamissüsteemi kasutajasõbralikkuse eest. Sellepärast kasutab LatteCrema süsteem vahustamisel vaid niipalju piima kui vaja ülejäänud jääb kannu. Kannu saab hoida külmkappis. Tänu sellele jääb piim alati värskeks ja sobivalt külmutatuks. Karahvin on varustatud vahuregulaatorisse integreeritud automaatpuhastusfunktsiooniga mis aitab selle korras hoida. See aktiveerib veeloputustsükli ja auruoa mis puhastab piimavalmistamise elemendid. Pealegi on karahvini lihtne lahti võtta ( see koosneb ainult mõnest elemendist! ) ja kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas. Niiviisi saad kindel olla et mahuti on põhjalikult ja kiiresti puhastatud.

Määratud nupud

Maksimaalse lihtsuse tagamiseks on De`Longhi kujundajad igale kohvile määranud oma nupu. Sellel moel saad ühe nupulevajutamisega valmistade mitte ainult espressot vaid ka kohevat cappuccino`t.

Kaasaegne kuvar võimaldab intuitiivset teenindust

Intuitiivne LCD-ekraan ja menüü tagavad kasutajasõbralikkuse ja hõlpsa kasutamise. Tänu sellele lood oma lemmikjoogi silmapilguga. Tervet protsessi kontrollides valid menüüst ühe variandi ja juba hetke pärast naudid ääreni täidetud aromaatset kohvitassi! Selged kuvari teated on Sulle abiks masina hooldamises.

Arendatud funktsioon MY MENU on ideaalselt sobitatud Sinu kohvieelistustele

„Minu kohv“ säilitab sinu kohvieelistused ja võimaldab Sul nautida täpselt sellist Itaalia stiilis kohvi mis sulle meeldib. Kas oled „väikese“ espresso sõber või soovid nautida pikemaid hetki koos kohvitassiga - lihtsalt reguleeri valitud kohvitassi suurust! Nupp MY MENU kuvab spetsiaalse menüü retseptidega mida saab lihtsalt isikustada ja salvestada et pärast nautida tassitäit lemmikkohvi. See funktsioon võimaldab samaaegselt reguleerida kohvi ja piimakogust ning seadistada kohvi kangust.

Statistika funktsioon

Tänu statistika funktsioonile on Sul kõik kontrolli all. Võid lihtsalt ja täpselt uurida kui palju kohvi ja piimajooki on masinas valmistatud. Samuti saad teada katlakivi eemaldamist arvu kasutatud veekoguse ja veefiltrite arvu. Selle teadmine aitab Sul kohvimasina eest hoolitseda ja kontrollida selle seisundit igal ajal.

Üheaegselt valmib kaks espressot

Ajasääst ja kohvi valmistamise lihtsus on De`Longhi kujundajate peamised eesmärgid. Sellepärast võimaldavad kõik kohvimasinad valmistada üheaegselt kaht espressot ilma kompromissita kvaliteedis ja maitses.

Oa- ning jahvatatud kohvi kasutamine

De`Longhi kohvimasinad mitte ainult ei valmista ühe nupule-vajutusega värsketest ubadest unistuste kohvi vaid võimaldavad tõmmist valmistada ka jahvatud kohvist.

Reguleeritav adapteri kõrgus - tassid kuni 13.5 cm kõrged!

Adapteri reguleerimisvõimalus ( 84-135 mm! ) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 13.5 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccino`l on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

Seade mis muudab vee karedust

Kõikidel De`Longhi automaatsetel kohvimasinatel on märkimisväärne omadus - masina programmeerimine kraanivee kareduse järgi. Valida on neli kareduse astet. Sellisel viisil saad optimeerida katlakivi eemaldamise sagedust ja võid olla kindel et masin on õigesti hoolitsetud ja puhas.

Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus

Kasutajate mugavuse eesmärgil on kõik kohvimasinad varustatud automaatse puhastuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatse loputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb selleks et kohvi saaks valmistada õigel temperatuuril. Enne kohvimasina välja lülitamist on traadistik kohvi sadestisest uuesti puhtaks loputatud kindlustades Sulle alati parima värske kohvi. Tänu puhastus- ja katlakivieemaldamise süsteemi automatiseerimisele on Sul rohkem aega ideaalse kohvi nautimiseks! Lisaks on kõik masinaosad hõlpsasti hooldatavad see aitab kohvimasinat puhtana hoida.

Eemaldatav kohvivalmistamise süsteem - puhtus ilma lisakuludeta!

De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja mitmeaastase seadme töötamise ilma hooldusteenuste ja parandamisega seotud lisakuludeta. Tänu sellele Sa mitte ainult ei säästa aega vaid hoiad ka masinat puhtana ja samas pikendad kasutusaega. Juurdepääs kohvimasina ja kohvivalmistamise süsteemi sisemusse võimaldab Sul puhastamisprotsessiga ise toime tulla. Samas võid kindel olla et masin on õigesti kasutatud ja hooldatud ning serveeritud kohv on parima kvaliteediga. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad seadme loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata. De`Longhi patenteerinud juhtmeta kohvivalmistamise süsteem ja kohvi eelvalmistamise tehnoloogia võimaldavad lõhnameelte ergutamist kõikide kohvisortidega ja iga espressotassi võlumist värske kohvimaitse ja tiheda crema`ga

Veefilter

Kohvimasinas ECAM 350.55 B on võimalik veefiltrit kasutada. See takistab katlakivi teket pikendab seadme kasutusaega ning vähendab katlakivi eemaldamise vajadust. Veefilter mõjutab ka kohvi maitset ja lõhna sest filter eemaldab veest ohtlikud ühendid säilitades samas tervisele olulised mineraalid ja fluoriidid.

Programmeeritav automaatne sisselülitamine

Võid programmerida kohvimasinat niimoodi et see oleks alati töövalmis. Seda võimaldab programmeeritav automaatse sisselülitamise funktsioon. See tähendab et meie kohvimasin kohandub ideaalselt just Sinu eluviisi ja eelistustega ning isegi kiirel päeval ei puudu kohvilõhn!

Üldised parameetrid
Espressomasina tüüpAutomaatne
PiimavahustussüsteemIntegreeritud piimaanum
Veemahuti maht1,8 l
Mõõtmed
Kõrgus (mm)360
Laius (mm)240
Sügavus (mm)440
Kohviubade mahuti300 g
 • Kohaletoimetamine Eestis: 0-3 tööpäeva
 • Toode on saadaval meie poest ning toote tarneaeg on tavaliselt 0-3 tööpäeva.
  Laos: 5 tk

Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

Toode on kaupluses

Pärnu Papiniidu 42:1 tk
Papiniidu 42, Pärnu
E-R 10-19, L 10-18, P 10-16
Saaremaa Auriga keskus:1 tk
Tallinna tn 88, Kudjape küla, Lääne-Saare vald, Saaremaa
E-L 10 - 20, P 10 - 18
Tallinn Sikupilli keskus:2 tk
Tartu mnt 87, Tallinn
E-P 10 - 20
Tallinn Tähesaju City:1 tk
Tähesaju 27/29, Tallinn
E-R 10 - 20, L 10 - 19, P 10 - 18

Kohaletoimetamine Eestis

 • Kojuvedu DPD kulleriga üle Eesti - (välisukseni) TASUTA
 • Tulen ise poodi järgi - TASUTA
 • Kojuvedu (Tallinn , korrusele) - TASUTA
 • Kojuvedu (Tallinn, korrusele) + vana äravedu 10.00 EUR

Kommenteerida saavad ainult registreeritud kasutajad.

Sarnased tooted