Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Uudised
Võrdlus

De'Longhi ECAM23.460B

479
Kogus:tk
 • Vana hind: 899 €
 • Toote ID: 8810135
 • Laos: 5+ tk

 • Kohaletoimetamine Eestis: 0-3 tööpäeva

 • Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

 • Toode on kaupluses
  Narva Fama keskus:2 tk
  Tallinn Mustika keskus:2 tk
  Tallinn Sikupilli keskus:3 tk
  Tartu Annelinna:2 tk
JärelmaksPeriood

Hinnata saavad ainult registreeritud kasutajad.

0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Masina tüüp: Espressomasinad
 • Espressomasina tüüp: Automaatne
 • Piimavahustussüsteem: Integreeritud piimaanum
 • Veemahuti maht: 1,8 l
 • Laius (mm): 238
 • Kohviubade mahuti: 250 g
* Ühe nupuvajutusega cappuccino latte latte macchiato espresso ja musta kohvi ning kuuma piima kakao tegemiseks
* Väike töömüra võimalik kasutada nii kohviube kui jahvatatud kohvi
* Kaherealine ekraan ja selgelt paigaldatud jookide valikunupud võimaldavad kohvimasinat lihtsalt ja kiiresti kasutada
* Reguleeritav veekogus ja temperatuur reguleeritav kohvikogus
* Kohvitassi valgustus kohvi valmistamise ajal tassisoojendusalus
* Veeanumamaht 1.8 l kohviubademahuti 250 g
* Reguleeritav kohvitila kõrgus: 86 – 142 mm
* Mõõdud: 351x238 x 430 mm ( kõrgus / laius/ sügavus )

Avasta koos De`Longhi kohvimasinatega Itaalia kohvi maitse!

De`Longhi kaubamärk on ülemaailmselt tuntud ekspert kohvivalmistamise uuenduste valdkonnas. See tagab kõrgtehnoloogia ja usaldusväärsuse. De`Longhi on põlvest-põlve edasi antud kirg kvaliteedi ja uuendusliku disaini vastu eelkõige aga armastus kohvi vastu - aromaatse sametise ja kompromissitult parima kohvi vastu.

De`Longhi on ligi 100-aastase ajaloo ja Itaalia juurtega pereettevõte. Meie ettevõte on juba 140 riigis ja uuenduslike kohvivalmistamistehnoloogiate vallas kuulume maailma parimate ekspertide hulka. Ettevõtte nimi tuleneb ettevõtte omaniku nimest - Giuseppe De`Longhi. De`Longhi on midagi enamat kui lihtsalt kohv. See on põlvest-põlve edasi antud kvaliteet ja itaaliapärane disain. Põneva kohviloo kodu on Itaalia linn Treviso poeetiliselt tuntud kui coretese citta st lahke linn. Miks? See linn ei ole mitte ainult koht mille õhkkonda nautis Itaalia aristokraatia. Just Trevisos sündis De`Longhi.

Automaatne kohvimasin ECAM 23.460.B on suurepärane Itaalia stiilis pakkumine kohvi armastajatele. Masin kasutab kõrgtehnoloogiat mis tagab parima tiheda crema-vahuga kaetud aromaatse espresso. Tänu patenteeritud automaatsele piima vahustamise süsteemile saad ühe nupulevajutusega nautida sametist cappuccino`t. Ja veel - mugavaks kasutamiseks on masin varustatud LCD-ekraaniga. See ekraan on Sinu kaaslane kohvivalmistamisel ja on Sulle abiks masina hooldamisel.

Optimaalne rõhk kohvivalmistamisel

Tänu Itaalia päritolule teame et iga kohvioa maitse esiletoomiseks peab ka kõige väikesemate detailide eest hoolt kandma. Optimaalne rõhk De`Longhi kohvimasinates võimaldab komplekse ja intensiivse aroomi.

Kaasaegne küttesüsteem kahe Thermoblock-veesoojendiga

Tänu Thermoblockile on kohv on valmistatud ideaalsel temperatuuril tagades parima maitseelamuse. Saavutamaks kiiresti hõrku jooki on kõik De`Longhi kohvimasinad varustatud automaatse piima vahustamise süsteemiga ja kahe Thermoblock-veesoojendiga mis säilitavad vajaliku temperatuuri kogu valmistamistsükli ajal. See on kooskõlas kõrgete kvaliteedistandarditega. Esimene on veesoojendi kohvi valmistamiseks teine piima soojendamiseks. Tänu sellele et piimakohv valmistatakse soojendi jahtumist ootamata on kohv valmistatud optimaalsetes tingimustes! Thermoblock-veesoojendi eelis on madal müratase ja kiire soojenemine mis tagab erakordselt mugava kasutamise. Niiviisi on kohvimasin silmapilguga valmis Sinu lemmikkohvi valmistamiseks.

Vaikne vastupidav kohviveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega

Kõigi piimakohvide aluseks oleva ideaalse aroomi ja maitsega espresso saavutatakse kohviubade õige jahvatamisega. Kõigil De`Longhi kohvimasinatel on sisseehitatud terasveski 13-astmelise reguleeritava jahvatusega mis tagab maksimaalse jahvatamise. See võimaldab erinevatest kohvisortidest valmistada ideaalse tõmmise. Terasveski võimaldab jahvatamise seadistusi määrata suurima täpsusega ja nii on võimalik esile tuua kohviubade rikkalik maitse. Teraskonstruktsioon suurendab veski tugevust ja vastupidavust mehhaanilisele kulumisele. Sellistest lahendusetest saavad kasu professionaalsed baristad!

Kõigil De`Longhi kohvimasinatel kasutatakse terasveskeid. Terasveskid on optimaalne lahendus ja seda tõestab kohvimasinate lai kasutamine kohvikudes ja restoranides. Kahtluse korral küsi oma lemmikkohvikus barista käest millest on tehtud kohviveski tema kohvimasinas.

Automaatne piima vahustamise süsteem LatteCrema

De´Longhi ühendab kõrgtehnoloogia ja kohviarmastuse. Sellest tuleneb innovatiivne piima vahustamise süsteem LatteCrema kahe eraldi hüdrosüsteemi tehnoloogia ja täpse elektroonilise kontrollseadmega. Tänu sellele valmistab masin vaid ühe nupuvajutusega just Sinu eelistustele vastava kohvi ja nii avastad sametise caffelatte` ainulaadse latte macchiato` või koheva vahukihiga hõrgu cappuccino maitse. Sinu ideaalne cappuccino on:

IDEAALSELT TIHEDA TEKSTUURIGA - Piima vahustamise LatteCrema süsteem koos kolme piimavahu taset reguleeriva seadmega võimaldab valmistada ideaalselt kreemjat sametise tekstuuriga vahtu. Täidlane mikro-mullide struktuur annab piimavahule mõnusa kohevuse.

IDEAALSELT KREEMJAS - LatteCrema süsteem võimaldab saavutada täiusliku proportsiooni piimavahu ja piima vahel tänu millele cappuccino vaimustab oma kreemja tekstuuriga.

IDEAALSEL TEMPERATUURIL - Cappuccino temperatuur peab olema vahemikus 60-65 kraadi. LatteCrema süsteem tagab ideaalse temperatuuri igas kohvitassis.

KUNI VIIMSE TILGANI - Tänu LatteCrema süsteemile säilib piima vaht pikema aja jooksul ja Sina saad nautida oma ideaalset kohvi kuni viimse tilgani.

Selleks et kohviga hetked oleks igas mõttes täiuslikud on De`Longhi hoolitsenud piimavahustamissüsteemi kasutajasõbralikkuse eest. Sellepärast kasutab LatteCrema süsteem vahustamisel vaid niipalju piima kui vaja ülejäänud jääb kannu. Kannu saab hoida külmkappis. Tänu sellele jääb piim alati värskeks ja sobivalt külmutatuks. Karahvin on varustatud vahuregulaatorisse integreeritud automaatpuhastusfunktsiooniga mis aitab selle korras hoida. See aktiveerib veeloputustsükli ja auruoa mis puhastab piimavalmistamise elemendid. Pealegi on karahvini lihtne lahti võtta ( see koosneb ainult mõnest elemendist! ) ja kõiki osi saab pesta nõudepesumasinas. Niiviisi saad kindel olla et mahuti on põhjalikult ja kiiresti puhastatud.

Määratud nupud

Maksimaalse lihtsuse tagamiseks on De`Longhi kujundajad igale kohvile määranud oma nupu. Sellel moel saad ühe nupulevajutamisega valmistade mitte ainult espressot vaid ka kohevat cappuccino`t.

Kaasaegne kuvar võimaldab intuitiivset teenindust

Intuitiivne kaheliiniline LCD-ekraan ja menüü tagavad kasutajasõbralikkuse ja hõlpsa kasutamise. Tänu sellele lood oma lemmikjoogi silmapilguga. Tervet protsessi kontrollides valid menüüst ühe variandi ja juba hetke pärast naudid ääreni täidetud aromaatset kohvitassi! Selged kuvari teated on Sulle abiks masina hooldamises.

Funktsioon „Minu Kohv“ on ideaalselt sobitatud just Sinu kohvieelistusele!

„Minu kohv“ säilitab Sinu kohvieelistused ja võimaldab Sul nautida täpselt sellist Itaalia stiilis kohvi mis sulle meeldib. Kas oled „väikese“ espresso sõber või soovid nautida pikemaid hetki koos kohvitassiga - lihtsalt reguleeri valitud kohvitassi suurust! Sul on suur maitsete valik alates umbes 20 ml kuni 180 ml. Naudi niikaua kui soovid!

Statistika funktsioon

Tänu statistika funktsioonile on Sul kõik kontrolli all. Võid lihtsalt ja täpselt uurida kui palju kohvi ja piimajooki on masinas valmistatud. Samuti saad teada katlakivi eemaldamist arvu kasutatud veekoguse ja veefiltrite arvu. Selle teadmine aitab Sul kohvimasina eest hoolitseda ja kontrollida selle seisundit igal ajal.

Üheaegselt valmib kaks espressot

Ajasääst ja kohvi valmistamise lihtsus on De`Longhi kujundajate peamised eesmärgid. Sellepärast võimaldavad kõik kohvimasinad valmistada üheaegselt kaht espressot ilma kompromissita kvaliteedis ja maitses.

Oa- ning jahvatatud kohvi kasutamine

De`Longhi kohvimasinad mitte ainult ei valmista ühe nupule-vajutusega värsketest ubadest unistuste kohvi vaid võimaldavad tõmmist valmistada ka jahvatud kohvist.

Kohanda kohvikogust oma vajadustele!

Tänu joogi maitse ja mahu reguleerimisele saad eksperimenteerida kohvi rikkusega kohandades oma eelistuste järgi nii aroomi kui ka kohvimahtu tassis.

Reguleeritav adapteri kõrgus - tassid kuni 14 cm kõrged!

Adapteri reguleerimisvõimalus ( 86-142 mm! ) võimaldab erineva suurusega tasside kasutamist. See tähendab et kohvi saad valmistada nii oma lemmikkruusis kui ka 14 cm kõrguses uhkes latte macchiato klaasis. Lisaks tekitab reguleerimine mustale kohvile ühtlase crema valades ei teki pritsmeid ja Sinu cappuccino`l on palju ruumi koheva piimavahu jaoks.

Seade mis muudab vee karedust

Kõikidel De`Longhi automaatsetel kohvimasinatel on märkimisväärne omadus - masina programmeerimine kraanivee kareduse järgi. Valida on neli kareduse astet. Sellisel viisil saad optimeerida katlakivi eemaldamise sagedust ja võid olla kindel et masin on õigesti hoolitsetud ja puhas.

Automaatne loputus ja katlakivi eemaldus

Kasutajate mugavuse eesmärgil on kõik kohvimasinad varustatud automaatse puhastuse ja katlakivi eemaldusega. Traadistik puhastatakse kohvijääkidest juba automaatse loputuse sisse lülitamisel. Samal ajal sisetsükkel soojeneb selleks et kohvi saaks valmistada õigel temperatuuril. Enne kohvimasina välja lülitamist on traadistik kohvi sadestisest uuesti puhtaks loputatud kindlustades Sulle alati parima värske kohvi. Tänu puhastus- ja katlakivieemaldamise süsteemi automatiseerimisele on Sul rohkem aega ideaalse kohvi nautimiseks! Lisaks on kõik masinaosad hõlpsasti hooldatavad see aitab kohvimasinat puhtana hoida.

Eemaldatav kohvivalmistamise süsteem - puhtus ilma lisakuludeta!

De`Longhi masinates kasutatav eemaldatav kohvivalmistamise süsteem ja juurdepääs masina sisemusse tagavad hügieeninõuetele vastava kasutamise ja mitmeaastase seadme töötamise ilma hooldusteenuste ja parandamisega seotud lisakuludeta. Tänu sellele Sa mitte ainult ei säästa aega vaid hoiad ka masinat puhtana ja samas pikendad kasutusaega. Juurdepääs kohvimasina ja kohvivalmistamise süsteemi sisemusse võimaldab Sul puhastamisprotsessiga ise toime tulla. Samas võid kindel olla et masin on õigesti kasutatud ja hooldatud ning serveeritud kohv on parima kvaliteediga. Nõuetekohane ehitus ja kompaktsed moodulid võimaldavad seadme loputamist voolava vee all ilma keemilisi puhastusaineid kasutamata või masinat parandusse viimata. De`Longhi patenteerinud juhtmeta kohvivalmistamise süsteem ja kohvi eelvalmistamise tehnoloogia võimaldavad lõhnameelte ergutamist kõikide kohvisortidega ja iga espressotassi võlumist värske kohvimaitse ja tiheda crema`ga.

Mugav kasutus

Et pakkuda maksimaalset mugavust ja igapäevast kasutamist on juurdepääs kõikidele osadele eestpoolt. Veepaaki on kerges lahti monteerida samuti on kerge paak välja tõmmata ja sinna kannust vett valata. Mahuti läbipaistavad seinad aitavad kontrollida veetaset. Äravoolualus on varustatud eemaldatava veetasemenäidikuga mis annab Sulle täieliku kontrolli ja aitab seda vajadusel kergesti tühjendada.

Veefilter

Kohvimasinas ECAM 23.460.B on võimalik veefiltrit kasutada. See takistab katlakivi teket pikendab seadme kasutusaega ning vähendab katlakivi eemaldamise vajadust. Veefilter mõjutab ka kohvi maitset ja lõhna sest filter eemaldab veest ohtlikud ühendid säilitades samas tervisele olulised mineraalid ja fluoriidid.

Programmeeritav automaatne sisselülitamine

Võid programmerida kohvimasinat niimoodi et see oleks alati töövalmis. Seda võimaldab programmeeritav automaatse sisselülitamise funktsioon. See tähendab et meie kohvimasin kohandub ideaalselt just Sinu eluviisi ja eelistustega ning isegi kiirel päeval ei puudu kohvilõhn!

Automaatne väljalülitus ja energiat säästev programm

Kohvimasinaid luues peavad De`Longhi insenerid silmas mitte ainult masinate kasutamise rõõmu vaid arvestavad ka keskonnaga. Tänu automaatsele väljalülitusfunktsioonile säästad energiat ja hoolitsed keskonna eest isegi sellele mõtlemata. Aitab sellest et seadistad ühe viiest võimalikust režiimist ja seade läheb iseenesest ooterežiimile. Puhtuse pärast pole ka vaja muretseda sest enne väljalülitamist puhastab automaatne loputamisprotsess traadistiku.

Üldised parameetrid
Espressomasina tüüpAutomaatne
PiimavahustussüsteemIntegreeritud piimaanum
Veemahuti maht1,8 l
Mõõtmed
Kõrgus (mm)351
Laius (mm)238
Sügavus (mm)430
Masina tüüpEspressomasinad
Kohviubade mahuti250 g
 • Kohaletoimetamine Eestis: 0-3 tööpäeva
 • Toode on saadaval meie poest ning toote tarneaeg on tavaliselt 0-3 tööpäeva.
  Laos: 5+ tk

Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

Toode on kaupluses

Narva Fama keskus:2 tk
Fama 10, Narva
E-P 10 - 20
Tallinn Mustika keskus:2 tk
Karjavälja 4, Tallinn
E-L 10 - 20, P 10-18
Tallinn Sikupilli keskus:3 tk
Tartu mnt 87, Tallinn
E-P 10 - 20
Tartu Annelinna:2 tk
Kalda tee 41, Tartu
E-R 10-19, L-P 10-16

Kohaletoimetamine Eestis

 • Kojuvedu DPD kulleriga üle Eesti - (välisukseni) TASUTA
 • Tulen ise poodi järgi - TASUTA
 • Kojuvedu (Tallinn , korrusele) - TASUTA
 • Kojuvedu (Tallinn, korrusele) + vana äravedu 10.00 EUR

Kommenteerida saavad ainult registreeritud kasutajad.

Sarnased tooted