Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Tasuta kohaletoimetamiseni on 299
Uudised
Foto- ja videokaameradFotokaameradHübriidkaameradFujifilm X-Pro2 + 23mm f/2.0, graphite
Võrdlus

Fujifilm X-Pro2 + 23mm f/2.0, graphite

1 999
Kogus:tk
 • Vana hind: 2 399 €
 • Toote ID: 75710
 • Tootja kood: 16536582
 • Laos: 1 tk

 • Kohaletoimetamine Eestis: 2-5 tööpäeva

 • Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

JärelmaksPeriood

Hinnata saavad ainult registreeritud kasutajad.

0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Efektiivsed pikslid: 24MP
Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition kere
+ Fujinon XF 23mm f/2.0 R WR objektiiv
 • X-Trans CMOS III sensor & X Processor Pro pildiprotsessor
 • Uus Hybrid Multi Viewfinder pildiotsija
 • Mehhaaniline katik kuni 1/8000 sek säriajaga
 • "Acros" filmisimulatsioon
 • 7x7 faastituvastuse AF ala
 • Pakitud & pakkimata RAW faili valik
 • Ilmastikukindla konstruktsiooniga
"Fuji kaameral juba päris kindel koht, mida sobiksid iseloomustama sellised märksõnad nagu kvaliteet, traditsioonid, tulevikkuvaatamine. Teisisõnu on tegemist kaameraga, mis hoolimata kergelt vanamoodsast disainist on servani tipptehnoloogiat täis pakitud ja millele võid iga ilmaga kindel olla."
Loe lähemalt Fujifilm X-Pro2 hübriidkaamera ülevaadet Digitest.ee lehel »

X-Trans CMOS III sensor
Fujifilm X-Pro2 on esimene kaamera, mis kasutab äsja välja töötatud 24,3 megapikslist X-Trans CMOS III APS-C sensorit. Selles pildisensoris on kombineeritud suurem lahutusvõime ning detailsus, kuid ka veel kõrgem tundlikkus ning väiksem müra.
Kombineerides uut sensorit Fujifilm XF objektiiviga saavutatakse ülim detailsus ning lahutusvõime. Lisaks, tänu suuremale alale paigutatud faasituvastusega teravustamispunktidele on teravustamiskiirus ning täpsus oluliselt paranenud, samamoodi ka subjekti jälgiva teravustamise täpsus.
Sensori tundlikkust on samamoodi tõstetud - ISO 12 800 tundlikkust võib kasutada südamerahuga. Vajadusel on sensori tundlikkus laiendatav lausa ISO 51 200'ni.

Uus X Processor Pro pildiprotsessor
Tänu uuele X Processor Pro pildiprotsessorile on arvutuskiirus eelmise põlvkonna kaameratest ligikaudu neli korda kiirem. See omakorda võimaldab veel kiiremat üleüldist kaamera tööd, kiiremat andmetöötlust ning info lugemist sensorilt. Kasutaja jaoks väljendub see näiteks pildiotsija kiirema kaadrisagedusena, mis on tõstetud 54 kaadrit/sek pealt lausa 85 kaadrit/sek peale. Teisisõnu - pilt uueneb kiiremini ning peale pildi tegemist kuvatakse uus info väiksema viivisega. Samuti võimaldas see ka pakitud RAW faili salvestamise funktsionaalsuse kasutuselevõtu.

Filmisimulatsioon
Fuififilm'il on üle 80 aasta pikkune kogemus filmide väljaarendamisel ning tootmisel. See oskusteave on rakendatud ka modernsete digikaamerate juures, võimaldades kaameras kasutada filmisimulatsiooni. Niimoodi saad pilti tehes talletada täpselt nii, nagu kaameras oleks näiteks Provia (standard), Velvia (suurem värviküllasus), Astia (pehme) või mõni muu filmirull.
Fujifilm X-Pro2 hübriidkaamera valikus on ka uus Acros filmisimulatsiooni režiim. See loob väga sujuvad gradatsioonid, sügavad mustad ning ilusad tekstuurid - parim, mida üks mustvalge film talletab.

Advanced Hybrid Multi Viewfinder pildiotsija
Fotograafidele meeldib kasutada pildiotsijat fotode tegemisel. Just sel põhjusel on Fujifilm hübriidkaamerad varustatud pildiotsijaga. X-Pro2 hübriidkaameras on kombineeritud optiline ja elektrooniline pildiotsija, pakkudes fotograafile kahe maailma parimat. Advanced Hybrid Multi Viewfinder pildiotsijal on kokku kolm erinevat vaaterežiimi - optiline, elektrooniline ning elektrooniline rangefinder.
Elektrooniline rangefinder on kolmest kõige unikaalsem - sellisel juhul kuvatakse optilise pildiotsija paralleelselt ka elektroonilise pildiotsija info. Viimane töötab kolmes variandis - 100% kaadri kattuvus, 2,5× või 6× suurendusega. Niimoodi on teravustamise, vaatenurga, valge tasakaalu ning särituse nägemine ülimugav ka reaalajas, korraga. Lisaks saab seda kasutada käsitsi teravustamise abina optilise pildiotsija vaates.

Kombineerides kiire ja täpse autofookuse mugava käsitsi teravustamisega
Fujifilm X-Pro2 hübriidkaameras on kombineeritud ülikiire ning täpne autofookus ning mugav käsitsi teravustamine. Esimene ikka juhtudeks, kus kiirus ja täpsus on prioriteediks. Samas käsitsi teravustamista ei ole kaamera professionaalidele, kes soovivad kindlat elementi kaadris teravaks saada, suunatud.

Mugav teravustamispunkti valik
X-Pro2 hübriidkaamera tagumisel küljel on mugav juhtkang teravustamispunkti valimiseks - täpselt nagu väike joystick mida saab kaheksas suunas liigutada. Niimoodi saab teravustamisala kiirelt muuta ka pildistamise ajal. Lisaks toimib see ka käsitsi teravustamise ajal, võimaldades valida ala mille jaoks kuvatakse teravustamise abistamise suurendus.

Täpne ka käsitsi teravustamise ajal
Fujifilm kaameratel on väga suurt rõhku pandud käsitsi teravustamisele ning X-Pro2 ei ole selle koha peal erand. Kaameras on kasutusel mitmed käsitsi teravustamise abivahendid - Digital Split Image toob rangefinder kaamera laadse teravustamissüsteemi tänapäeva; MF assist kuvab ekraanil valitud ala suurendusega, et kasutaja saaks täpselt õigele kaugusele teravustada; Focus Peaking markeerib kõige kontrastsemad alad/servad kasutaja poolt valitud värviga - sest need on just fookuses olevad alad.

Laiendatud 7×7 faasituvastuse ala
Eelnevatel kaameratel on olnud 49 valitavat teravustamispunkti, kuid X-Pro2 puhul laiendati seda 77 punktini. Lisaks on nüüd ligikaudu 40% pildialast kaetud kiirete faasituvastusega teravustamispunktidega, mis võimaldavad kiiremat ning liikuvat subjekti jälgivat teravustamist veel täpsemalt.

FullHD videosalvestus
Fujifilm X-Pro2 hübriidkaamera on varustatud ka mugava videosalvestusega - kasutaja saab FullHD video puhul valida enamlevinud kaadrisagedusi 24, 25 või 50 kaadrit/sek ning ka vastavaid NTSC valikuid. Videosalvestuse ajal on täielik kontroll kaamera parameetrite üle, täpselt nagu pildistamise ajal. Mis veel - ka erinevad filmisimulatsioonirežiimid on videosalvestuse ajal saadaval.

Praktiline, ergonoomiline disain
Üks ebamugavaimaid asju pildistamisel on see, kui pead pilgu pildiotsijalt tõstma kaamera lihtsate seadistamiste pärast. Just seetõttu ongi kõik X-Pro2 juhtnupud koondatud kaamera ekraanist paremale poole -
siis kui silm on pildiotsijal, on parema käe sõrmedel suurepärane ligipääs kõikidele vajalikele juhtnuppudele ning valikuratastele. Mis veel - palju muudatusi saab ka siis teha, kui kaamera on välja lülitatud, kuna põhiväärtuste muutmiseks on eraldi rattad.

Töökindel
Kaamerat ei valita mitte ilusa korpuse, vaid vastupidavuse järgi. Seetõttu ongi X-Pro2 kaameral lipulaevale kohane robustne magneesiumsulamist korpus, mis tolmu- pritsme- ning külmumiskindla konstruktsiooniga. Kombineerides selle väga vastupidava katikuga - hübriidkaamera pikk eluiga sisuliselt garanteeritud.

Vastupidav magneesiumsulamist korpus
Fujifilm X-Pro2 on lipulaevale kohaselt väga vastupidava disainiga. Kaamera korpus on valmistatud magneesiumsulamist ning kaetud mati musta värviga, mis lisaks suurele vastupidavusele on ka mugav kätevahel. Valikurattad on freesitud alumiiniumist ning teevad ka selge kliki kui keerata. Lisaks on korpus korralikult tihendatud - 61 erinevat tihendit hoiavad niiskuse ja tolmu kaamera sisemusest eemal ning tagavad töökindluse ka madalatel temperatuuridel.

Kaks SD kaardi pesa
See hübriidkaamera on esimene, millel kasutusel kaks mälukaardipesa. Esimene pesa toetab kuni UHS-II standardile vastavaid SDHC/SDXC mälukaarte ning tagab ülikiire andmevahetuse. Kombineerides seda teise mälukaardipesaga, saab kasutaja valida kolme erineva salvestusmetoodika vahel: järjestikune (teine kaart võetakse kasutusele esimese täitumisel); tagavarakoopia (teisele kaardile salvestatakse tagavarakoopia failist) või RAW/JPEG eraldi salvestamine (ühele kaardile salvestatakse RAW, teisele JPEG fail).

Vastupidav katik kuni 1/8000 sek säriaegadega
Selle kaamera fokaaltasapinnal liikuv katik on äärmiselt vastupidav. pidades vastu vähemalt 150 000 kaadrit. Lisaks võimaldab see katik 1/8000 sek säriaegu ning 1/250 sek säriajaga välgu sünkroniseerimist. Kaameral on kasutusel ka elektrooniline katik, mis võimaldab kuni 1/32000 säriaegu ning ka vaikset režiimi, mis tagab pea hääletu opereerimise.

Integreeritud WiFi ühendus
Fujifilm X-Pro2 hübriidkaamera on varustatud ka juhtmevaba WiFi ühendusega, mis avab uued võimalused kaamera juhtimiseks. Kasutades "Fujifilm Camera Remote" rakendust, saad kasutada oma tahvelarvutit või nutitelefoni kaamera distantspäästikuna. Rakenduses saab muuta kõiki kaamera parameetreid, nagu näiteks säriaeg, ava suurus, särikompensatsioon, tundlikkus ning aktiveerida kasvõi filmi simulatsiooni. Lisaks on olemas ka Touch AF teravustamine - lihtsalt vajuta oma nutiseadmes alale, kuhu kaamera peaks fokuseerima ning kaader on hetkega perfektselt terav.
Lisaks saab seda rakendust kasutada asukohainfo salvestamiseks failidele, kasutades nutiseadme GPS andmeid. Niimoodi on tagantjärgi täpselt näha, kus ja millal mingi foto tehtud.
Fujifilm Camera Remote rakendus toetab ka fotode edastamist nutiseadmesse, võimaldades lemmikkaadri kiiret laadimist sotsiaalmeediasse või hoopis fototöötlusrakendusse tahvelarvutis või nutitelefonis.
Efektiivsed pikslid24MP
Efektiivseid megapiksleid24,3
Megapiksleid24 megapikslit
Sensori suurusPoolkaader
Sensori tüüpX-Trans CMOS III
Sensori mõõt23,6 × 15,6 mm
TäiskaaderEi
Lõikefaktor1,5×
Külgede suhe3:2
Suurim pildimõõt pikslites6000 × 4000
Väikseim pildimõõt pikslites3008 × 2000
PilditöötlusprotsessorX Processor Pro
ISO tundlikkuse ulatus200 – 12 800
FiltridPrimaarvärvide filter
TolmueemaldusJah
VärviruumsRGB
Kaamera bajonettFujifilm X
Sobivad objektiividFujinon X objektiivid
Objektiivi sobivusFujifilm X objektiivid
PildistabilisaatorPuudub
TeravustamissensorHübriidne autofookus
Teravustamispunkte273 teravustamispunkti
TeravustamisrežiimidPidev
Käsitsi teravustamise abiFocus Peaking
FookuslukkJah
Teravustamispunkti valikLai ala / jälgiv (valitav 18 ala seast)
NäotuvastusJah
Teravustamise abivalgusJah
SärimõõtmineTTL särimõõtmine
RežiimidMulti-segment (hindav)
Säriluku võimalusJah
Särikompensatsioon1/3 EV sammuga
Särikahveldus±2 EV
KatikElektroonilise juhtimisega
Elektrooniline katikJah
Elektrooniline esimene kardinJah
Säriajad1/8000 – 30 sek
Vaikne pildistamineJah
SärirežiimidProgramm
StseeniprogrammidEi
VõtterežiimidÜks kaader
Digitaalsed filtridJah
Foto sarivõteJPEG: kuni mälukaardi täitumiseni
JPEG+RAWJah
Värvustasakaalu valikudVärvustemperatuuri valik (K)
Värvustasakaalu kahveldusJah
Värvustasakaalu mõõtmineCMOS pildisensoriga tuvastamine
VideosalvestusFullHD 1920 × 1080
Video lahutusvõime[FullHD] 1920 × 1080 60p/50p
Muud mõõdud[FullHD] 1920 × 1080 30p/25p
Salvestuse kestvusFullHD: kuni 14 minutit
MikrofonIntegreeritud stereomikrofon
JPEGEXIF 2.3
RAWRAF
Video salvestusvormingMOD (Video: H.264/MPEG-4 AVC; Audio: Linear PCM stereo)
PildiotsijaHübriidne
Pildiotsija tüüpOptiline pildiotsija (Reverse Galilean tüüpi pildiotsija koos elektroonilise kadreerimisraamiga)
Pildipunkte1 620 000
Pildiotsija mõõt0,48''
Kaadri katvus100%
Diopterkorrektsioon-4 – +2
Teravussügavuse eelvaadeJah
Ekraani tüüpTFT LCD
Ekraani mõõt (tolle)3,0
Ekraani asendFikseeritud
PuutetundlikEi
Live View otsevaadeJah
Mälukaardi pesade arv2
Mälukaardi tüüpSD
MuuTeist pesa saab kasutada:
Mälukaardi sobivusSDHC
VälgurežiimidAuto
Sobivad välised välklambidFujifilm TTL toega välised välklambid
VälgupesaJah
Välgu sünkroniseerimine1/250 sek
USBmicroUSB 2.0
VideomicroHDMI (Type D)
Heli2,5 mm mikrofoni sisend
Distantspäästiku ühendus2,5 mm
KaugjuhtimineLäbi ühendatud nutitelefoni
Juhtmevaba võrkWiFi IEEE 802.11 b/g/n
BluetoothEi
NFCEi
Muud ühendusedPC terminal
ÜhendusedWiFi
GPSLäbi ühendatud nutitelefoni
Elektrooniline loodJah
PanoraamvõteJah
HDR võteJah
IntervallvõteJah
ElementNP-W126 liitiumaku
Vastupidavus350 kaadrit (CIPA)
KonstruktsioonMagneesiumsulamist korpus
IlmastikukindlusTolmukindel ja niiskuskindel
VärvusMust
Kõrgus (mm)82,8
Laius (mm)140,5
Sügavus (mm)45,9
Kaal (ainult kere)445 g
Kaal (koos aku ja mälukaardiga)495 g
Kaamera mõõtKeskmine hübriidkaamera
Kere mudelFujifilm X-Pro2
KomplektKere koos objektiiviga
Komplektis olev objektiivFujinon XF 23mm f/2.0 R WR
Kit-objektiivi filter43 mm
Komplekti sisuTarkvara CD-ROM
 • Kohaletoimetamine Eestis: 2-5 tööpäeva
 • Toode on saadaval ühes meie Baltikumi ladudest ning toote tarneaeg on tavaliselt 2-5 tööpäeva.Toodet on võimalik tellida vaid internetipoest.
  Laos: 1 tk

Toodet on võimalik tellida ainult e-poest

Kohaletoimetamine Eestis

 • DPD Pickup - TASUTA
 • SmartPOST - TASUTA
 • Kojuvedu DPD kulleriga üle Eesti - (Väike) TASUTA
 • Tulen ise poodi järgi - TASUTA

Kommenteerida saavad ainult registreeritud kasutajad.

Sarnased tooted