×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Roccat klaviatuur Pyro Mechanical US

195259

99,90

Lisa võrdlusesse0
3-5 tööpäeva
Tasuta kohaletoimetamiseni on 499,00 €

5 tk

Järelmaks
Kirjeldus
Tulest sündinud
Roccat Pyro mehhaaniline RGB valgustusega klaviatuur on tundlike klahvivajutuste jaoks optimeeritud 2,0 mm käivituspunktiga mehaaniliste lülititega. Tugevdatud harjatud alumiiniumist pealisplaat ja 50 miljoni klahvivajutuseni testitud lülitid lisavad vastupidavust. Mugavuse tagamiseks on Pyro varustatud ka Roccat Easy-Shift[+]® tehnoloogiaga ning eemaldatava randmetoega.

Mehhaanilised lülitid
Pyro mehaanilised lülitid pakuvad täpset lineaarset (punane) klahvivajutust 2,0 mm käivituspunktiga. See on varustatud ka anti-ghosting tehnoloogiaga. See tähendab seda, et ka suuremas mänguhoos reageerib klaviatuur iga klahvivajutuse peale, sõltumata sellest, kuipalju neid korraga alla vajutatud on.

Vastupidav disain
Klaviatuur on tugevdatud harjatud alumiiniust pealisplaadiga. Selle lülitid on samuti pika elueaga – kuni 50 miljonit klahvivajutust lüliti kohta.

Eemaldatav randmetugi
Funktsioon ja mugavus käivad käsikäes Pyro eemaldatava randmetoega. See klõpsab hõlpsalt kinni ja lahti – kasuta seda, kui vajad tuge trükkimisel või eemalda, kui seda ei soovi.

Roccat® Easy-Shift[+]®
Roccati patenteeritud nuppude paljundustehnoloogia laiendab Su käsujõudu ühe klahvivajutusega. WASD-tsoonis asuvate klahvide jaoks teise funktsiooni avamiseks hoia all Easy-Shift[+] nuppu (vaikimisi Caps Lock).

AIMO valgustus
AIMO on Roccati valgustussüsteem, mis muutub paremaks iga uue AIMO seadmega. Klahvide valgustust saad programmeerida niimoodi, et see kajastaks kasutatavat rakendust, profiili, klahvide sidumisi, muutjaklahvi või makrode jada vms staatust.
Toote üksikasjad
195259

Tehniline kirjeldus

Juhtme pikkus (m)
1,8
Ühendusliides
Juhtmega

Klaviatuur

Klaviatuuri paigutus
Inglise
Klaviatuuri taustvalgustus
+
Numbriklahvistik
+
Mehaaniline klaviatuur
+

Muu

Värv
Must
Arvustused
Kommentaare ei ole
Tarneinfo
Kohaletoimetamine

3-5 tööpäeva

Saadaolevad tarneviisid

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • SmartPOST
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi

Menüü

Sätted