×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Roccat hiir Kone Pro Air, valge (ROC-11-415-02)

195663

130

Lisa võrdlusesse0
3-5 tööpäeva
Tasuta kohaletoimetamiseni on 499,00 €

5+ tk

Järelmaks
Kirjeldus
Roccat® Kone Pro Air – kerge, ergonoomiline RGB-valgustusega optiline mänguhiir ning esimene juhtmevaba Kone. Täiustatud läbi 14 aasta pikkuse meistritöö – Kone Pro Air kaalub kõigest 75 g. See kasutab optilist Titan Switchi lülitit, AIMO RGB valgustust, Roccati 19K dpi Owl-Eye Sensorit, USB-C PhantomFlex™ laadimiskaablit ja hinnatud kuumtöödeldud PTFE alust.

2,4 GHz + Bluetooth ühendus
Kone Pro Air'i kahekordne juhtmevaba süsteem võimaldab mängude jaoks valida kiire ja usaldusväärse 2,4 GHz ühenduse ning produktiivse töö jaoks Bluetoothi. Täielikult laetuna kestab hiire aku üle 100 tunni ning tänu kiirlaadmisele saad vaid 10-minutilise laadimisega 5 tundi mänguaega.

Ikoon, täiustatud
Roccat Kone ergonoomilist kuju on mängijad kogu maailmas jumaldanud ja Kone Pro Air'is on see viidud täiuslikkuseni. Hoolikad antropomeetrilised uuringud andsid tee mitmetele peentele muudatustele, mis teevad Kone Pro Air vaieldamatult mugavaks ja rõõmuks pea igasuguse käe suuruse või haardumisstiili jaoks.

Titan Switch Optical
Tuttav klikk, mida tunned ja armastad, täiustatud valguskiire optikaga, mis tagab märkimisväärse kiiruse ja täpsuse. See on kiirem kui ükski mehhaaniline lüliti ning kaks korda vastupidavam – kuni 100 miljonit klikki.

Titan Wheel Pro
Vastupidavast alumiiniumist Titan Wheel Pro Air kerimisrullik on kerge, kuid tugev, mõnusa skrolli ja klõpsuga.

Roccat® Bionic Shell
Kone Pro Air tugev, kuid kerge kärgstruktuuriga kest hoiab eemal soovimatu tolmu ja mustuse, tehes hiire samas äärmiselt kergeks – vaid 66 g. Poolläbipaistev pealisosa loob ideaalse võimaluse nautida 16,8 miljoni värviga AIMO RGB valgustust.

Igale haardele
Kone Pro Air viimistletud disain ja ergonoomiline kuju tähendavad, et see toetab mugavalt mis tahes haardumisstiili. Haara hiirt terve peoga või vaid sõrmedega – Kone Pro Air töötab igal moel.

PhantomFlex laadimiskaabel & kuumtöödeldud PTFE jalad
Aku hakkab tühjaks saama? Ühenda PhantomFlex laadimiskaabel, mis tekitab tunde nagu hiir oleks endiselt juhtmevaba. See on painduv ja kerge kaabel, mille olemasolu võid lausa ära unustada. Tänu kuumtöödeldud PTFE jalgadele saad kogeda uskumatult sujuvat hiire tööd.
Toote üksikasjad
195663

Tehniline kirjeldus

Ühendusliides
Bluetooth
Sensori tundlikus (DPI)
19000
Nuppude arv
6

Aku

Aku kestvus
100 tundi

Muu

Värv
Valge

Sensor

Sensori tüüp
Owl-Eye
Arvustused
Kommentaare ei ole
Tarneinfo
Kohaletoimetamine

3-5 tööpäeva

Saadaolevad tarneviisid

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • SmartPOST
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi

Menüü

Sätted