×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Roccat hiir Kone Pro, valge (ROC-11-405-02)

195661

79,90

Lisa võrdlusesse0
3-5 tööpäeva
Tasuta kohaletoimetamiseni on 499,00 €

5+ tk

Järelmaks
Kirjeldus
Roccat® Kone Pro – kerge, ergonoomiline RGB-valgustusega optiline mänguhiir. Täiustatud läbi 14 aasta pikkuse meistritöö – Kone Pro kaalub kõigest 66 g ehk see on kõige kergem ja täiustatum mänguhiir Roccati valikus. See kasutab optilist Titan Switchi lülitit, AIMO RGB valgustust, Roccati 19K dpi Owl-Eye Sensorit, PhantomFlex™ kaablit ja hinnatud kuumtöödeldud PTFE alust.

Ikoon, täiustatud
Roccat Kone ergonoomilist kuju on mängijad kogu maailmas jumaldanud ja Kone Pro's on see viidud täiuslikkuseni. Hoolikad antropomeetrilised uuringud andsid tee mitmetele peentele muudatustele, mis teevad Kone Pro vaieldamatult mugavaks ja rõõmuks pea igasuguse käe suuruse või haardumisstiili jaoks.

Titan Switch Optical
Tuttav klikk, mida tunned ja armastad, täiustatud valguskiire optikaga, mis tagab märkimisväärse kiiruse ja täpsuse. See on kiirem kui ükski mehhaaniline lüliti ning kaks korda vastupidavam – kuni 100 miljonit klikki.

Titan Wheel Pro
Vastupidavast alumiiniumist Titan Wheel Pro kerimisrullik on kerge, kuid tugev, mõnusa skrolli ja klõpsuga.

Roccat® Bionic Shell
Kone Pro tugev, kuid kerge kärgstruktuuriga kest hoiab eemal soovimatu tolmu ja mustuse, tehes hiire samas äärmiselt kergeks – vaid 66 g. Poolläbipaistev pealisosa loob ideaalse võimaluse nautida 16,8 miljoni värviga AIMO RGB valgustust.

Igale haardele
Kone Pro viimistletud disain ja ergonoomiline kuju tähendavad, et see toetab mugavalt mis tahes haardumisstiili. Haara hiirt terve peoga või vaid sõrmedega – Kone Pro töötab igal moel.

PhantomFlex kaabel & kuumtöödeldud PTFE jalad
Naudi juhtmevabale hiirele sarnast vabadust tänu PhantomFlex kaablile. Painduv ja kerge kaabel, mille olemasolu võid lausa ära unustada. Tänu kuumtöödeldud PTFE jalgadele saad kogeda uskumatult sujuvat hiire tööd.
Toote üksikasjad
195661

Tehniline kirjeldus

Juhtme pikkus (m)
1,8
Ühendusliides
Juhtmega
Sensori tundlikus (DPI)
19000
Nuppude arv
6

Muu

Värv
Valge

Sensor

Sensori tüüp
Owl-Eye
Arvustused
Kommentaare ei ole
Tarneinfo
Kohaletoimetamine

3-5 tööpäeva

Saadaolevad tarneviisid

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • SmartPOST
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi

Menüü

Sätted