×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Razor Power Core S80 Green

13173832

210

Lisa võrdlusesse0
3-5 tööpäeva
Tasuta kohaletoimetamiseni on 499,00 €

1 tk

Järelmaks
Kirjeldus
Razor Power Core S80

Razori Power Core tehnoloogial töötav elektritõukeratas S80 liigub muljetavaldav kiirusega kuni 16 km/h – oma klassi tippkiirus. Pöidlaga aktiveeritava gaasihoova, tagumise poritiiva piduri ja äsja disainitud täisterasest raamiga on see lastele kõige kindlam sõit oma lõbususe suurendamiseks. Selle 12 V laetav aku shoot kuni 40 minutit pidevat tööaega sõitjatele vanuses 8+ ja alla 120 naela (54 kg). Razor Power Core S80 elektrilise tõukerattaga võib lõpuks olla teie päralt.

Elektriline tõukeratas Razor Power Core S80 pakub kvaliteeti, ohutust, teenindust ja stiili, mida olete juhtivalt noorte elustiili meelelahutustoodete tootjalt oodanud. Kuigi seal on palju keskendub, Razor, bränd, mida Ameerika tunneb ja usaldab. Ärge kasutage imitatsiooni.

Kontrollige alati kohalikku seadust, et näha, kus ja kuidas konkreetselt Razori toodetega sõita võib. Täiskasvanu otsus lubada lapsel neid kasutada peaks põhinema Razori soovitustel ning lapse oskustel, küpsusel ja reeglite järgimise võimel. Toote spetsifikatsioonid võivad muutuda
Toote üksikasjad
13173832

Tehniline kirjeldus

Maksimaalne liikumiskiirus (km/h)
16

Mõõtmed

Maksimaalne kandevõime (kg)
54
Arvustused
Kommentaare ei ole
Tarneinfo
Kohaletoimetamine

3-5 tööpäeva

Saadaolevad tarneviisid

  • DPD transport
  • Transport
  • Transport + Vana äravedu
  • Tulen ise poodi järgi
  • DPD transport + Kahemehe kandeteenus

Menüü

Sätted