×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Püsitellimused

PÜSITELLIMUSED

Teie mugavus on meie prioriteet

Te ei pea enam kunagi muretsema, et olulised tarvikud, nagu filtrid, katlakivi eemaldus vahendid, puhastustabletid või toonerid saavad otsa! Meie igakuiste püsitellimuste programm tagab, et saate oma hädavajalikud tarvikud õigeaegselt kätte. Toimetame need teile sobivasse pakiautomaati või kulleriga ukse taha.

Mugavus

Jätke vahele individuaalsete tellimuste esitamine iga kord, kui peate tarvikuid täiendama. Loome koos ühe korra teile püsitellimuse ja meie hoolitseme ülejäänu eest.

Täpsus

Nautige meelerahu, teades, et teie tarvikud tulevad iga kuu nagu kellavärk.

Eksklusiivsed pakkumised

Meie igakuiste püsitellimuste programmi hinnatud liikmena on teil juurdepääs eksklusiivsetele allahindlustele ja soodustustele, mis muudavad teie varud veelgi kuluefektiivsemaks.

Paindlikkus

Saate jätta oma püsitellimuse vahele lihtsalt seda mitte makstes. Soovime tagada, et teil oleks täielik kontroll oma tellimuse üle.

KUIDAS TEHA PÜSITELLIMUST

Vormista ühekordne tellimus ja meie teeme ülejäänu!

1. Valige onoff.ee-s soovitud tarvikud, kogused.
2. Märkige ostukorvis "Lisatekst tellimuse täpsustamiseks", et soovite püsitellimust ning lisage eelistatud tarnesagedus (iga kuu, kaks korda kuus või kord kvartalis).
3. Viige ost lõpuni ja oletegi valmis!
Teie esimene tellimus saadetakse kohe teele. Edaspidi vastavalt teie valitud tarne sagedusele saate emaili koos makselingiga, mille tasumisel täidetakse järgmised tellimused. Mis kõige olulisem, kui te ei soovi siis saate lihtsalt jätta maksmata. Nii lihtne see ongi.

Tähelepanu: Püsitellimusel võib toote hind muutuda. Toote olemasolu lõppedes (nt kasutusea lõpp) teavitatakse klienti ning püsitellimuse toode asendatakse või eemaldatakse.