×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Manfrotto statiiv MT190CXPRO3

34757

379

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

3 items

Lease Period
Description
"419€ hinnasilt on selle statiivi juures tõesti soodushind, sest MT190CXPRO3 funktsionaalsus, stabiilsus ning kasutusmugavus on sama hea või lausa parem kui poole kallimatel Gitzo statiividel. Quick Power Lock kinnitus, Easy Link ühendus ning uuendatud Q90° süsteem annavad ühele süsinikfiibrist statiivile lihtsalt nii palju juurde."
Loe lähemalt Manfrotto MT190CXPRO3 ülevaadet Digitesti lehel!

Manfrotto uuendatud disainiga 190 statiivid on veel paremad, kui varem. Esimeseks suureks muudatuseks on kesksamba horisontaalse asendi mehhanismi integreerimine statiivi kesksamba kinnituse sisse. See teeb MT190CXPRO3 statiivi veel kompaktsemaks, samal ajal avardades statiivi kasutusvõimalusi. Vertikaalasendist horisontaalasendisse liigutamine on lihtne ning kiire, ei vaja statiivi lahti monteerimist ning saab teha ka siis, kui kaamera on statiivile kinnitatud.

MT190CXPRO3 statiivi jalgade fikseerimiseks kasutatakse uut Manfrotto Quick Power Lock hoobasid, mis fikseerivad jala sektsiooni kiirelt ning kindlalt. Uus QPL kinnitus on disainitud võimalikult mugava opereerimise eesmärgil, kuid parandavad ka statiivi jäikust ning stabiilsust. Lisaks saab iga jala kaldenurka muuta individuaalselt tänu ülimugavale nurgavaliku süsteemile. 
 
Manfrotto MT190 seeria statiividel on ka integreeritud vesilood statiivipea kinnitusaluse juures. Lood keerleb aluse ümber, võimaldades selle asukohta kasutajal vabalt valida. Tänu sellele on võimalik lood panna sellisesse asendisse, kus seda kõige parem vaadata on ning vältida loodi kaamera juhtnuppudele ette jäämist. 
 
Uuel 190 statiivil on lisaks ka Easy Link ühendus, mis vimaldab kiirelt ja mugavalt statiivi külge lisaks kaamerale ühendada ka erinevaid foto- ning videotarvikuid, nagu LED valgustid, reflektorid või hoopis liigendkäe. Selle tulemina saab statiivi vabalt kasutada ka stuudios.
Product Details
34757

Specification

Jala sektsioonide arv
3
Pea kinnitus
3/8"
Statiivi mudel
MT190CXPRO3
Pikkus transpordiasendis
61 cm
Maksimaalne töökõrgus
160 cm
Maksimaalne koormus
7 kg
Minimaalne töökõrgus
9 cm
Jala diameeter
16 mm
Töökõrgus kesksambata
135 cm
Jalgade kaldenurgad
25°

Dimensions

Weight (g)
1600

Other

Material
Süsinikkiud
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette

Menu

Settings