×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Hoya filtrikomplekt Pro ND8/64/1000 67mm

166389

199

Add to compare0
3-5 workdays
Spend €499.00 more and get Free Shipping!

4 items

Lease Period
Description

Praktiline Hoya filtrikomplekt sisaldab:

  • Hoya filter neutraalhall ND1000 Pro 58mm
  • Hoya filter neutraalhall ND64 Pro 58mm
  • Hoya filter neutraalhall ND8 Pro 58mm
  • Filtrivutlar


Neutraalhallid filtrid on loodud selleks, et vähendada kaamerasse jõudva valguse kogust, samal ajal värve muutmata. Valguse koguse vähendamise tulemusel on võimalik kasutada suuremat ava, pikemat säriaega või mõlemat samaaegselt. See on vajalik subjekti rõhutamiseks teravussügavuse kontrolliga või liikumisefekti loomiseks. Samas ei mõjuta neutraalhallid filtrid värvustasakaalu

Tänu ACCU-ND tehnoloogiale on Hoya PROND seeria filtrid värvimoonutuste kontekstis reaalselt neutraalsed - need ei muuda värvide tonaalsust, kui valgus liigub ühe tihedusega materjalist teise. Tänu sellele on võimalik mõõta valge tasakaal ning vahetada filtrit objektiivi ees ilma, et peaks uuesti valge tasakaalu mõõtma.
PROND filtrid kasutavad Hoya eriti kvaliteetset optilist klaasi ning need on vääristatud mõlemast küljest metalse ACCU-ND vääristusega. Lisaks on filtritel madala profiiliga alumiiniumraam, mis hoiab filtri klaasi kindlalt paigal ning paralleelsena kaamera sensoriga, mis võimaldab neid kasutada ka ülilainurkobjektiividega.

Hoya PRO ND1000 filter tekitab 10 stopise valguskao, võimaldades kasutada kümne astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/22 ava asemel saab koos filtriga kasutada 4 sekundilist säriaega ning f/5.6 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu.

Hoya PRO ND64 filter tekitab 6 stopise valguskao, võimaldades kasutada kuue astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 4 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu.

Hoya PRO ND8 filter tekitab 3 stopise valguskao, võimaldades kasutada kolme astme võrra pikemat säriaega. Näiteks 1/15 sekundilisest säriaja ning f/2.8 ava asemel saab koos filtriga kasutada 1/2 sekundilist säriaega ning f/2.8 ava, kuid sensorile (filmile) jõudva valguse hulk ei muutu.

Product Details
166389

Other

Package contents
Hoya filter neutraalhall ND1000 Pro 58mm, Hoya filter neutraalhall ND64 Pro 58mm, Hoya filter neutraalhall ND8 Pro 58mm, filtrivutlar

Filters

Filtri tüüp
Neutraalhall filter
Filtrikeere (mm)
67
Seeria
Hoya PROND
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • SmartPOST
  • DPD pakiautomaat
  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette

Menu

Settings