×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Compare
0 item(s)

Hoya filter ringpolarisatsioon HD Mk II 58mm

201844

89,90

Add to compare0

Osta kohe, maksa 3 osas. Vaata lähemalt siit!

29,97
x 3 Kuud
3-5 workdays

5 items

Lease Period
Description
Pinnalt peegeldumisel valgus polariseerub. Polarisatsioonifiltri abil on võimalik eemaldada soovimatuid peegeldusi erinevatelt pindadelt, nagu klaas või vesi ning tõsta ka värviküllasust ning kontrastsust. Näiteks jalutad ilusal päikselisel päeval rannas ja soovid seda igaveseks talletada. Tehes pilti polarisatsioonifiltrita jääb taevas valgem, pilved sulanduvad taevasse ning veepind ei ole nii intensiivset tooni, kui Sa seda palja silmaga näed. Polarisatsioonifiltri abil saad aga pea iga vaate muuta sügavamaks, kontrastsemaks ning tõsta värvi intensiivsust.

Hoya HD Mk II polarisatsioonifilter tagab 25% parema valguse ülekande kui teised polariseerivad filtrid. Lisaks aitab see filter hoida Sinu kallist objektiivi mustuse, tolmu ning kriimustuste eest, mis muidu tähendaks kallist parandust. Filtrit on ka lihtne puhastada tänu vett tõrjuvale pinnale.

HD Mk II seeria filtritele on kantud 16 peegeldusvastast vääristuskihti, mis aitavad vähendada varikujutiste ja sisepeegelduste teket. Mitmekihiline vääristus muudab klaasi pinna kriimustuskindlamaks ning lihtsustab filtri puhastamist, hoides ka paremini vett ja õli pinnast eemal.
Product Details
201844

Filters

Filtri tüüp
Ringpolarisatsioonifilter
Filtrikeere (mm)
58
Seeria
Hoya HD Mk II
Vääristus
HD Mk II Coating
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pakiautomaat
  • SmartPOST
  • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings