×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Garmin Camper 1090, EU MT-D, GPS

010-02425-15

700

Add to compare0
3-5 workdays

1 items

Lease Period
Description
EKSLE HETKES MITTE TEEL.
Kasuta teekonnal navigeerimiseks Camper 1090 seadet ning saad nautida kogetud mälestusi.


Ei mingit silmade pingutamist. 10-tolline ekraan kuvab kogu vajaliku teabe maastiku- või portreerežiimis selgelt ja arusaadavalt.


Järelveetavad sõidukid kasutavad matkaautodest erinevaid teid. Selleks on meil kohandatud teekonnad1.


Liiklusmärkide hoiatused võimaldavad seiklust nautida ja järsud kurvid ei saabu ootamatult.


Aitame sul looduse nautimiseks või paari öö veetmiseks leida parimad kohad.


Sisseehitatud Wi-Fi® muudab Euroopa kaartide uuendamise äärmiselt lihtsaks.


Häälassistent on kaasjuht, kes jätab otsustamise sinu hooleks.


Sujuvam seiklus saab alguse just siit.

SUUR NAVIGATSIOONISEADME EKRAAN
See suur ja 10-tollise ekraaniga GPS-seade on varustatud selgelt loetava ja suure eraldusvõimega puuteekraaniga, mis esitab kogu vajaliku teabe nii maastiku- kui portreerežiimis.


KOHANDATUD HAAGISSUVILA TEEKONNAD
Camper 1090 arvestab sinu sõiduki mõõtude ja massiga ning otsib välja sobivaima teekonna1. Lisaks saad salvestada profiilid mitmele sõidukile või haagisele.


LIIKLUSMÄRKIDE HOIATUSED
Ole saabuvatest järskudest tõusudest, kurvidest, massipiirangutest teadlik veel enne nendeni jõudmist. Üksikasjalik kõrguse teave aitab teekonnale jäävateks tõusudeks ette valmistuda.


KÄMPINGUD JA TEENUSED
Lihtsusta oma teekonda ettevõtete ACSI™ ja Campercontact™ eellaaditud autoelamute kämpingutega ja ettevõtte Trailer's PARK™ tasuta peatumiskohtadega. Filtreeri kämpinguid ja peatumiskohti eelistuslike mugavuste alusel, nagu toitepesa, dušš ja Interneti-ühendus. Lisaks pääsed juurde teenuse iOverlander™ sisule.


LIHTNE REISI PLANEERIMINE
Paarista Garmin Drive™ rakendusega ja impordi ning jaga teekondi ja GPX-faile2.


Sõida nutikamalt.

HÄÄLASSISTENT
Kas vajate juhiseid? Öelge lihtsalt sõna. Camper 1090 vastab teie suulistele taotlustele ja navigeerib kuhu iganes vaja.


JUHTMETA UUENDUSED
Sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvuse tõttu on lihtne kaarte ja tarkvara ilma arvutit kasutamata ajakohasena hoida. Kui uuendused on saadaval, kuvatakse ekraanil teade.


REAALAJAS LIIKLUS- JA ILMATEAVE
Kui seade on paaristatud Garmin Drive™rakendusega, aitab reaalajas2 liiklusteave ummikuid vältida ja ümbersõite leida. Lisaks kuvatakse üksikasjalik ilmateade, kehtivad olud, animeeritud radar ja palju muud.


REAALAJAS KÜTUSEHINNAD
Loo ühendus Garmin Drive™ rakendusega ja saa reaalajas2 teavet teekonnale jäävate kütusehindade kohta.


KÄED VABA SÜSTEEM
Sisseehitatud Bluetooth® juhtmeta tehnoloogia abil saad sünkroonida oma ühilduva nutitelefoni seadmega Camper 890 ja teha telefonikõnesid3 käsi roolilt tõstmata.


NUTITEAVITUSED
Kui seade on rakendusega Garmin Drive paaristatud, näed oma telefonist pärit tekstsõnumeid ja muid teavitusi2 navigeerimisseadme ekraanil.


Seiklusteks valmis.

TRIPADVISOR®
Kuva teenuses TripAdvisor olevad arvustused hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste kohta, mis jäävad sinu marsruudile või sihtkoha lähedale.


KAARDI KATVUS
Meie navigatsiooniseade sisaldab kaardiuuendusi ja on varustatud täieliku Euroopa kaardiga. Lisaks on sul Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Austraalias ja Uus-Meremaal, Lõuna-Aafrikas,, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas teenuse Garmin Express kaudu ligipääs tasuta kaartidele.


SOOVID VEEL ROHKEM?
A Garmin Dash Cam™ (müüakse eraldi) on usaldusväärne abiline, mis reisi ajal automaatselt videot jäädvustab. Lisaks saavad teatud pardakaamerad pidevat toidet, kui kaamera ühendatakse autoelamu satelliitnavigatsiooniseadme taga asuvasse USB-pessa. Leia seikluseks õige seade.


LEIA KOHTI NIME JÄRGI
Navigeerimisseadmesse eellaaditud Foursquare® andmed muudavad uute poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks.


TÖÖTAB KOOS TAGURDUSKAAMERATEGA
Paarista Camper 1090 meie BC™ 35 juhtmevaba tagurduskaameratega (müüakse eraldi) või ühilduvate kolmandate osapoolte kaameratega ja oled teadlik selja taha jäävast.
Product Details
010-02425-15

Display

Screen size (in.)
10
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pickup
  • SmartPOST

Menu

Settings