×
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:
Categories with search:
Suggestions of search:
Products:

Garmin DriveCam 76, EU, GPS

010-02729-15

489,90

Add to compare0
3-5 workdays

2 items

Lease Period
Description
LISASILM ON SULLE AUTOJUHTIMISEL ABIKS
Olgu tegemist pere puhkuse- või igapäevasõitudega – 7″ Garmin DriveCam™ 76-i GPS-satelliitnaviseadmed muudavad teel veedetud aja vabamaks, mugavamaks ja rahulikumaks. Selle sisseehitatud pardakaamera1 salvestab katkematult tuvastatud intsidendid videole ja on nii sõidu ajal sinu tunnistajaks, ning häälkäskluste ja automatkavalmiduse funktsioonide abil jõuad soovitud sihtpunkti.
Tunne rõõmu hästi nähtavaist kaartidest ereda ja terava pildiga 7″ suure eraldusvõimega ekraanil.
Kas märkasid seda? Sisseehitatud pardakaamera talletab intsidendid videole ja salvestab need turvalisse veebihoidlasse2.
Räägi minuga. Tunne rõõmu mugavast Garmini häälassistendist, mis annab juhiseid ja võimaldab vabakäekõnesid, kui seade on ühilduva nutitelefoniga ühendatud.
Sõida esikokkupõrke ja sõidurajalt kõrvalekaldumise3 ning eelseisvate ohtude, näiteks järskude kurvide, hoiatuste abil teadlikumalt.
Tea parimaid kohti oma teel, abiks on veebikeskkonna Tripadvisor® reisijate reitingud.
Selgete ja üksikasjalike Euroopa ja Lõuna-Aafrika kaardiuuendustega ei tee sa ühtegi valepööret.
Sinu sõitude tunnistaja.
SISSEEHITATUD PARDAKAAMERA
Integreeritud kaamera jäädvustab katkematult 140-kraadise vaateväljaga 1080p HD-videot ja salvestab video intsidentidest automaatselt. GPS-andmed näitavad, millal ja kus sündmused toimusid, ning tänu eelpaigaldatud mälukaardile on see naviseade kasutamiseks valmis.
VIDEO TALLETAMINE
Salvestatud videod talletatakse automaatselt turvaliselt veebihoidlas ja neile pääseb juurde rakendusega Garmin Drive™ sinu ühilduvas nutitelefonis. Aktiivse Wi-Fi®-tehnoloogia ühendusega saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja parooli.
ESIKOKKUPÕRKEHOIATUS
Turvalisuse parandamiseks annavad esikokkupõrke hoiatused sulle märku, kui sõidad eesolevale sõidukile liiga lähedale. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.
SÕIDURAJALT VÄLJUMISE HOIATUS
Saad märguandeid, kui kaldud sõiduteelt kõrvale või vastassuunavööndisse. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.
VEEBIHOIDLA TELLIMUS
Sinu pardakaamera salvestatud videoklipid talletatakse pärast üleslaadimist 24 tunniks turvalisse veebihoidlasse. Garmin pakub tasulistes tellimustes ka pikendatud salvestuspakette. Lisateave.
Veelgi lihtsam autjuhtimine.
HÕLPSALT LOETAV EKRAAN
Tänu suure eraldusvõimega 7″ ekraanile näed kiiresti olulist teavet ja kaardi üksikasju.
GARMINI HÄÄLASSISTENT
Vajad juhiseid? Lihtsalt küsi. Garmin DriveCam vastab sinu häälpäringutele ja juhendab sind siis õigesse kohta. (Häälassistent on saadaval inglise, saksa, itaalia, hispaania, taani, rootsi ja hollandi keeles).
VABAKÄEKÕNED
Sisseehitatud juhtmeta tehnoloogiaga BLUETOOTH® saad oma ühilduvat nutitelefoni sünkroonida, nii et võid helistada ilma käsi roolilt tõstmata.
REAALAJAS LIIKLUS- JA ILMATEAVE
Väldi viivitusi ja leia aega säästvaid marsruute, kasuta reaalajas liiklusteavet, kui seade on töötava rakendusega ja ühilduva Garmin Drive’i nutitelefoniga (BLUETOOTH ja GPS aktiveeritud) ühendatud. Samuti saad vaadata ilmateadet, hetketingimusi, animeeritud radarit ja tormihoiatusi.
REAALAJAS KÜTUSEHINNAD
Loo ühendus Garmin Drive™ rakendusega ja saa reaalajas teavet teekonnale jäävate kütusehindade kohta.
NUTITEAVITUSED
Näed oma telefoni sõnumeid ja teisi teateid kuvatuna otse satelliitnaviseadme ekraanile, kui see on ühendatud rakendusega Garmin Drive.
JUHTMETA UUENDUSED
Sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvuse tõttu on lihtne kaarte ja tarkvara ilma arvutit kasutamata ajakohasena hoida. Kui uuendused on saadaval, kuvatakse ekraanil teade.
Lihtsalt vaata teed ja sõida.
JUHIHOIATUSED
Ohutuma ja teadlikuma sõidu tagamiseks annavad juhihoiatused märku eesolevatest järskudest kurvidest, kiiruspiirangute muutustest, raudteeülesõitudest ja muust. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole saadaval kõigis regioonides.
REISI INFORMEERITULT
Vaata teenuses Tripadvisor olevaid arvustusi hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste kohta, mis jäävad sinu marsruudile või sihtkoha lähedale. Eellaaditud Foursquare®-i huvipunktid muudavad uute poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks.
MARSRUUDID KESKKONNAALADE JÄRGI
Saad oma teele jäävate keskkonnatsoonide kohta juhiseid ja hoiatusi.
VAATA, MIS EESPOOL
Kasulik funktsioon „Mis eespool“ näitab eespoololevaid peatusi söögi, kütuse jaoks ning teisi vahepeatuse võimalusi nagu eesolevad linnad sinu teel.
KAARDIUUENDUSED JA KAARTIDE KATVUS
See satelliitnaviseade sisaldab Euroopa ja Lõuna-Aafrika eellaaditud tänavakaarte ja kaardiuuendusi.
NÄE OMA SÕIDUKI TAHA
Kui ühendad oma satelliitnaviseadme ühilduva Garmini tagurduskaameraga (müügil eraldi), näed hõlpsalt sõidukeid, jalakäijaid ja muid sõiduki taga olevaid takistusi.
1 Osades riikides on kaamera kasutamine seadustega reguleeritud või keelatud. Kui plaanid mõnes riigis seda seadet kasutada, vastutad selle eest, et oled kursis kehtivate seaduste ja privaatsust puudutavate õigustega ning järgid neid.
2 Vajalik ühilduv nutitelefon, milles on rakendus Garmin Drive™.
3 Teatud olukorrad võivad häirida hoiatusfunktsiooni tööd. Lisateavet vaata aadressilt Garmin.com/warnings.
© HERE. Kõik õigused kaitstud. © 2022 TripAdvisor LLC. Kõik õigused kaitstud. Wi-Fi® on ettevõtte Wi-Fi Alliance registreeritud kaubamärk. Sõnamärk Bluetooth® ja logod on ettevõttele Bluetooth SIG, Inc. kuuluvad registreeritud kaubamärgid ja Garmin kasutab neid litsentsi alusel. Foursquare® on ettevõtte Foursquare Labs, Inc. registreeritud kaubamärk. Satellite imagery © 2022 Maxar Technologies (date of satellite imagery may vary).
Product Details
010-02729-15

Display

Screen size (in.)
7

Specification

Menüü keeled
Inglise
Hääljuhiste keeled
Inglise
Reviews
No comments
Delivery details
Delivery

3-5 workdays

Available carriers

  • Tulen ise poodi järgi
  • Kulleriga maja ette
  • Omniva
  • DPD Pickup
  • SmartPOST
  • Kulleriga maja ette (+)

Menu

Settings