Toote
Filtrid
Kategooriad
00.00
Hind kokku: 0.00
Tasuta kohaletoimetamiseni on 10
Tasuta kohaletoimetamiseni on 10
LisagarantiiTutvustus

Tutvustus

Sõlmi uue toote soetamisel ONOFF lisagarantii, mis annab sulle kindlustunde aastateks, isegi  kui  tootega peaks midagi juhtuma.

 

Seadusest tulenevalt on Sul õigus puudusega kauba puhul esitada kaebus kahe aasta jooksul alates ostmise päevast. Sul on õigus nõuda ostetud asja parandamist või selle asendamist uuega. Kui parandamine või asendamine pole võimalik, on Sul võimalus raha tagasi küsida. Kauplusel on siiski õigus kahelda, kas ostetud asi läks katki kvaliteedivea tõttu või  kasutaja süülEsimesel kuuel kuul pärast ostu sooritamist on süü tõendamine ning sellega seonduvate kulutuste katmine kaupluse kohustus. Hiljem toimub see vastavalt ostja ja kaupleja kokkuleppele.   

 

Et probleeme oleks lihtsam lahendada, jäta alles  kõik ostudokumendid, nagu tšekk, arve, garantiileping jms.           

 

Lisaks kaheaastasele pretensiooni esitamise õigusele pakub ONOFF oma kaubale veel lisagarantiid -  sõltuvalt tootest kuni 5 aastaks  kindlustunnet ja muretut kasutamistTutvu täpsemate tingimustega SIIN!

 

ONOFF LISAGARANTII:

 

  • Kuni 5 aastat kindlustunnet, sõltuvalt tootest
  • Toote parandamine või  vajadusel vahetamine uue toote vastu
  • Abi juhul, kui pretensiooni esitamiseks ettenähtud ajast jääb väheks 

 

ONOFF laeb Sinu kliendikaardile boonusena tagasi pool garantiisummast, mida saab kasutada 10%-soodustusena  kaupade ostmisel meie kauplustes. Boonussummat  saab hakata kasutama mitte varem kui  30 päeva möödumisel ostust ning see kehtib sõltumata ostukuupäevast järgmise kalendriaasta lõpuni. NB! E-poest ostes kliendikaarti kasutada ei saa!